Máš v kuchyni strach ze špinavého sporáku, který budeš drhnout ještě hodinu po vaření? Seznam se s patentovaným a všestranným vynálezem v podobě silikonové pokličky Kochblume, s níž je vaření hračkou i pro úplné začátečnice.

Ze zkušenosti každá z nás ví, co dokáže napáchat přeteklý hrnec. Takové kuchařské neštěstí pak totiž pokračuje otravným drhnutím špinavého sporáku a co víc, kazí radost z vaření. Co když ti ale řeknu, že s inovativní silikonovou pokličkou Kochblume se už nic takového nestane. Nevěříš?

Všestranný a originální pomocník do kuchyně

Kochblume není obyčejná silikonová poklička, kterých najdeš na trhu desítky. Jedná se o patentovaný výrobek z Německa a bez nadsázky revoluční novinku. V běžném provozu prakticky nezničitelná pomůcka slouží jako funkční pokrývka na kuchyňské hrnce a další kuchyňské nádobí. Její konstrukce spolehlivě zabrání vzkypění hrnců a dalšímu zbytečnému nepořádku nejen na sporáku, ale třeba také v mikrovlnce.


Na videu se můžeš podívat na to, jak Kochblume funguje.

Proč se stresovat?

S pokličkou Kochblume je velmi jednoduché vařit, ohřívat, smažit, péct a nemusíš se vyhýbat ani vaření na páře. S trvalou teplotní odolnosti 230°C (maximálně pak 300°C) se nemusíš bát žádného receptu. Jako praktická poklice na hrnec šetří tvou práci i čas, který pak můžeš věnovat něčemu (nebo někomu) jinému, než nekonečnému úklidu. Můžeš nechat s klidem vařit brambory na sporáku a odběhnout si třeba k počítači. Až se vrátíš, sama zjistíš, že nikde nic neteče, nesyčí a neprská. Pouze ztlumíš sporák a to je vše!

Díky silikonové pokličce Kochblume hrnec s jistotou nepřeteče.
Díky silikonové pokličce Kochblume hrnec s jistotou nepřeteče.

Nejvyšší kvalita je zaručena

U silikonová poklice Kochblume se spolehni na nevídanou kvalitu materiálu a skutečnost, že na první pohled vyšší cena je vzhledem k všestrannému využití opodstatněná a v konečném součtu výhodná. Kochblume předčí při vaření celou řadu různých pokliček a pomocníků, za které bys v kuchyňských potřebách vyházela v součtu tisíce korun. Navíc šetří energii nutnou k ohřevu. Pokud jsi skeptická, jistě tě přesvědčí fakt, že v Německu si nejvyšší možnou kvalitu pečlivě hlídají a atesty jsou podle nejpřísnějších evropských norem. Když obstál Kochblume při přípravě bratwurstu se zelím, určitě zvládne i české knedlíky nebo třeba italské těstoviny.

Pestré barvy a tři velikosti pro všechny situace

Pokličky Kochblume pořídíš ve třech velikostech pro různé průměry hrnců. Pro pokrytí všech hrnců je ideální kombinace malé (14-20 cm) a velké (20-28 cm) pokličky. Jestliže se přikláníš k univerzální velikosti, dobře poslouží střední (14-24 cm) poklička. Po použití můžeš Kochblume bez starostí hodit do myčky. A co se silikonovým pomocníkem, když ho nepoužíváš? Díky poutku ho snadno zavěsíš na háček v kuchyni, přičemž design květiny a pestré barvy z něj dělají navíc i stylovou ozdobu.

Kochblume pokličky
Inteligentní pokličku zakoupíš ve třech rozměrech a třech barevných kombinacích.

Komu udělá největší radost?

Pokud sis doteď lámala hlavu s tím, jaký dárek dát babče, mamce, nebo třeba příteli kuchtíkovi k Valentýnu, představuje Kochblume opravdu originální řešení. Popravdě každý musí čas od času zavítat do kuchyně, jen někteří to dělají dobrovolně a s radostí, druzí zas nedobrovolně a se strachem z katastrofy. Kochblume využijí nejen ostřílené kuchařky, ale klidně i sourozenec, kterému už nikdy neuteče při ohřívání mléko mimo hrnec.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář