Pokud čekáte s partnerem v brzké době přírůstek do rodiny, nepochybně visí ve vzduchu otázka po vhodném dětském kočárku. Jakou variantu zvolit? Ideální je kombinovaný kočárek!

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Kombinované kočárky – ideální pro nastávající rodiče!

Kombinované kočárky lze používat od narození do 3 let!

Zatímco pro novorozence je vhodný hluboký kočárek, pro děti, které již umí samy sedět je lepší kočárek sportovní. Tato změna tedy nastane již v prvním roce života dítěte. Jenže rodiče si to mohou také zjednodušit. Jak? Stačí si koupit si kombinovaný kočárek, který lze přestavět z hlubokého na sportovní! A rázem je doma jediná variantu, kterou je možné používat až do 3 let věku dítěte. Netřeba dodávat, že tímto způsobem je možné také ušetřit.

Nemusíš se přitom v žádném případě obávat, že je kombinovaný kočárek méně kvalitní, neboť se plně vyrovná oběma výše zmíněným typům. Ba co víc, současným trendem je tzv. trojkombinace. To znamená, že na tyto dětské kočárky lze navíc nasadit rovněž autosedačku. Zkrátka a dobře se jedná o komfortní variantu pro dítě i pro rodiče, kterou lze používat velmi dlouho. Ačkoli v době, kdy už holky a kluci umí sami chodit, je vhodné „přesedlat“ na lehčí golfový kočárek.

Pamatuj i na další aspekty pohodlí dítěte!

Na pohodlí tvého potomka se na procházkách nebude podepisovat pouze kočárek! Především v průběhu chladných měsíců, tedy zejména na podzim a v zimě, je třeba dítě udržet v teple. Nejedná se přitom o nijak složitou proceduru. Stačí pořídit zavinovačky, případně fusaky do kočárku a problém s nízkými teplotami je okamžitě tentam. Podtrženo, sečteno, dětský kočárek musí být maximálně pohodlný, ale sám o sobě ještě ke spokojenosti miminka nestačí.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Macina Nováková

    Vypadají parádně. My našemu malému kupovali také kombinovaný kočárek. Konkrétně jeden od značky Coto baby… Povedlo se nám ho sehnat tady: https://www.mamo-tato.net/category/kocarky/kombinovane/2369 Nedávno jsme ho prodali, protože náš malý už je na kočárek velký… Každopádně sloužil velice dobře. :-)