Povedlo se Vám během dovolených přibrat pár kilo? Nebo jste vyhlásili kilům válku? Odmítáte však bolestivou operaci nebo náročné mučení vlastního těla v podobě drastických diet a hladovění? Pak je tu právě pro Vás připravena novinka – k Vašemu tělu přátelská a neinvazivní liposukce třetí generace.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Povedlo se Vám během dovolených přibrat pár kilo? Nebo jste vyhlásili kilům válku? Odmítáte však bolestivou operaci nebo náročné mučení vlastního těla v podobě drastických diet a hladovění? Pak je tu právě pro Vás připravena novinka – k Vašemu tělu přátelská a neinvazivní liposukce třetí generace. Revoluční metoda k rychlému a účinnému modelování problémových oblastí břicha, zadku, stehen, boků, rukou a kolen. Zatočte s kily pomocí bezbolestné liposukce.

Modelka Hanka Mašlíková na bezbolestné liposukci.

Modelka Hanka Mašlíková na bezbolestné liposukci.

Bezpečně a rychle

Bezbolestná liposukce je bezpečnou, rychlou a bezbolestnou náhradou v současnosti již méně využívané klasické liposukce. Zákrok trvá pouze 40 minut a je zcela bez zásahu do těla, bez anestetik a jizvy. Neexistuje žádná bolest nebo nepohodlí a kůže zůstává nedotčena! Již po jednom zákroku je viditelný výsledkem, který lze měřit. A ihned po zákroku můžete pokračovat v naplánovaných. Na rozdíl od různých diet zde nenastává žádný jo-jo efekt – odstranění tuku je trvalé!

Tvarování těla moderně

Svůdné křivky bez rizik spojených s operací nebo drastické diety? Ano, možností je unikátní neinvazivní metoda liposukce 3. generace v salonu YES VISAGE, který poskytuje ucelené služby v oblasti tvarování těla a omlazení pleti.

Každý léčebný postup v Salonu YES VISAGE je účtován pouze v případě okamžitého a měřitelného výsledku. Možnost splátek s 0% akontace a bez navýšení. Pokud nezhubnete, nezaplatíte!

Mezi další služby salon YES VISAGE patří:

  • Neinvazivní liposukce 3. generace
  • Moderní lymfo-drenáž přístroji
  • Omlazení pleti a obličeje
  • Léčba celulitidy
  • Luxus Lashes – prodlužování řas

Kontakt

Salon YES VISAGE, Říčanská 5, Praha 10 (zobrazit na mapách)
Telefon: 776 707 707

Web: www.yesvisage.cz
FB: www.facebook.com/yesvisage

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář