Těšíme se na léto, kdy pálí sluneční paprsky a snad skoro každá dívka v tomto období touží po dokonalém a rovnoměrném opálení. Navíc bronzová pokožka je bezpochyby trendy záležitostí a především v létě se ti taková možnost nabízí. Překážkou pro rovnoměrné opálení bývají především plavky, které ti na těle vytvoří bledé stopy.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Těšíme se na léto, kdy pálí sluneční paprsky a snad skoro každá dívka v tomto období touží po dokonalém a rovnoměrném opálení. Navíc bronzová pokožka je bezpochyby trendy záležitostí a především v létě se ti taková možnost nabízí. Překážkou pro rovnoměrné opálení bývají především plavky, které ti na těle vytvoří bledé stopy. Největším problémem je pak horní díl plavek. Bílé stopy kůže při hlubším výstřihu nebo jinak střiženém topu totiž hůře schováš. Nabízí se tedy otázka, jestli (ne)jít do opalování nahoře bez?

Už se vidíš v létě na pláži bez horního dílu plavek? Přečti si nejdříve o nebezpečí, o kterém nemáš ani ponětí.

Už se vidíš v létě na pláži bez horního dílu plavek? Přečti si nejdříve o nebezpečí, o kterém nemáš ani ponětí.

Opalování nahoře bez je i otázkou studu

Mnoho dívek i žen s odhalováním nemá problém. Své poprsí při opalování navíc hojně odkrývají i celebrity, což se dá pomalu nazvat trendem. Ovšem ne každý oplývá takovou náturou, aby svlékl horní díl plavek bez špetky studu. Navíc oči zvědavých čumilů tomuto faktu nepřidají :-) . V tomto ohledu můžeme klukům bezpochyby závidět. Jejich odhalený hrudník je v létě na denním pořádku a není to nic, co by jako u nás, vzbudilo tolik zvědavosti. Z toho vyplývá, že zajisté záleží na tom, zda se ti do toho chce jít či nikoliv. Pokud slovo stud ve svém slovníku nemáš a chystáš se odhalit své poprsí při opalování, přijdou ti vhod níže uvedené rady. Jestli se ti do toho však nechce a přesto netoužíš po bílých místech na kůži, můžeš zvolit variantu plavek, pod kterými se opálíš. O nich se můžeš dočíst v článku – Získej bronz i pod plavkami. Ale i zde je potřeba držet se určitých rad.

Všechno má svá rizika

Bronzově opálené poprsí je sexy, ale opalování „bez“ však sebou přináší určitá rizika, s kterými je vhodné se seznámit. Především bys měla mít na paměti, že kůže na poprsí je nesmírně citlivá a jemná. U bradavek tohle však platí dvojnásob. Pokud si opalování bez horního dílu plavek odpustit nedokážeš, nezapomínej na pořádnou ochranu svého poprsí. Ideální tedy budou krémy na opalování s vyšším faktorem. Ty aplikuj na celé poprsí a větší dávku krému věnuj bradavkám. Bradavky jsou totiž velmi náchylné ke spálení, což je velice bolestivá záležitost. Dermatologové navíc před opalováním nahoře „bez“ důrazně varují. Opalování poprsí bez náležité ochrany je hazard a bohužel i zde může dojít k rakovině kůže.

Další možné řešení

Celou věc můžeš vyřešit buď plavkami, pod kterými se opálíš nebo můžeš zkusit jinou variantu, díky níž své bradavky ochráníš. Příkladem jsou samolepící krytky na poprsí. Ty seženeš v různých tvarech i barevných variací. Ideální jsou k opalování na slunci, ale vhodné jsou i do solária. Uplatnit je však můžeš i pod oblečení pod nímž nenosíš podprsenku a přitom nestojíš o vykukující bradavky.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář