Myslíš si, že je Ladybox s kosmetikou dobrý nápad? Kalifornská firma přichází s krabičkou, díky které ti přijde až domů pravidelná zásoba tampónů s malým dárkem. Má nápad šanci na úspěch?

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Jsou tady pravidelné zásilky tampónů a čokolády

Problém každý měsíc

Menstruace nás otravuje každý měsíc, ostatně právě z toho plyne její název. Už předem je zapotřebí vybavit se dostatečnou zásobou vložek a tampónů, ale někdy to člověk do obchodu prostě nestihne, nebo se mu z libovolného důvodu do drogérky prostě nechce. Přesně toho chce využít nově vzniklý zahraniční projekt Le Parcel. Ten ti doručí tampóny pravidelně až před dveře!

Menses verze Ladyboxu

Le Parcel je designově povedená krabička, které je v mnoha ohledech podobná třeba Ladyboxu. Na webu si vybereš tvoje oblíbené tampóny a pak už jen platíš balíčky, jenž ti každý měsíc přijdou. Kosmetiku zde tedy nahrazuje dámská hygiena, ale zas taková nuda to není. V balíčku je totiž vždy přibalen alespoň malý dárek – třeba čokoláda nebo hodinky!

Jsou tady pravidelné zásilky tampónů a čokolády

Prodraží se menstruace?

Měsíční předplatné a měsíčky jdou tak nějak ruku v ruce. Služba stojí v přepočtu na naší měnu nějakých 290 Kč. Uživatelky si mohou nakombinovat krabičku z 30 různých produktů značek jako Playtex, Tampax, Kotex nebo Always. Takže část balíčku mohou tvořit slipové vložky, část mini tampóny a pak nějaké pro silnou menstruaci.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář