Každé z nás občas padají starosti na hlavu a energie není nazbyt. Pro všechny unavené a povinnostmi otrávené mám jeden opravdu zaručený tip! Zkuste načerpat novou sílu v lázních, které už dávno nejsou pouze místem pro rekreaci německých důchodců!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Jsi vyšťavená jak citrón? Načerpej síly pro duši i tělo v lázních!

Výdech, nádech

Každý si někdy zaslouží vydechnout. Člověk není robot, aby neustále fungoval na plný výkon. Období před prázdninami je pro mnoho lidí plné stresu, ať už musí řešit školu, dovolenou, nebo snad obrovskou chuť na vše se vykašlat a vyrazit někam na čerstvý vzduch. Patříš mezi takové lidi?

Za námahu si zasloužíš tu správnou chvíli relaxace, abys mohla načerpat síly na další boj. Zatuhlá ramena, bolavá záda od neustálého krčení, neutuchající pumpování v hlavě z ohromného množství nepotřebných informací. Vypni na chvíli, pro regeneraci jsou tady lázně! Bude o tebe dobře postaráno. Jen si představ ty masáže, teplé zábaly a koupele, které na tebe čekají.

Na víkend v ráji – nebo déle?

Do lázní nemá smysl jezdit na jeden den. Ze zkušenosti mohu doporučit minimálně víkendové osvěžení, nejlépe někde daleko od domova a všedních starostí. Nedokážeš si sama sebe v lázních představit? Recept je jednoduchý! Podívej se na www.e-lazne.eu, prohlédni si víkendové pobyty, nějaký si vyber a pak už jen vypnni mozek i veškeré svaly a začni si užívat. Celý výlet máš zařízený a domluvený během pár minut. Navíc s sebou nemusíš vozit velký kufr, většinu věcí od ručníků až po krém na obličej dostane přímo v lázních.

Víkendové pobyty v lázních nejsou nijak drahé, ale zato velmi účinné. Záleží jen na tobě, jaké lázně si vybereš. Chceš solnou jeskyni? Nebo máš ráda sauny? Co takhle vířivka? Masáže? Bahní zábal? Na výběr je toho opravdu hodně.

Páry toužící po romantice a trošku delším odpočinku ocení prodloužené víkendy, během kterých člověk stihne prozkoumat i okolí. V případě lázní se často jedná o různé parky, lesy a další oázy klidu.

Karlova Studánka jsou horské lázně pro samotného krále

Kdyby Karel IV. mohl rozhodnout, které lázeňské středisko si zaslouží nosit jeho jméno, volba by padla určitě na lázně Karlova Studánka. Pobyt v těchto lázních tě totiž uhrane nejen propracovaným programem se spoustou relaxačních aktivit, ale také panenskou přírodou, ve které se nachází. Vzduch je tu čistý, proto bys sem měla zamířit vyčistit si plíce od všeho smogu, který každý den ve městě dýcháme. Na stres a shon obyčejného dne se tu zapomíná jedna báseň. Pokud toužíš po dokonalé regeneraci svého těla i duše, patří Karlova Studánka mezi žhavé favority!

Relaxuj s kamarádkami

Takže už víš, co budeš příští víkend dělat? Odpočívat ve vířivce a těšit se na odpolední masáž! A aby ses při čekání na tyto relaxační procedury nenudila, vezmi si s sebou svoje kamarádky, nebo daruj překvapení partnerovi. Každý potřebuje jednou za čas upustit páru…

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Týna Ryglová

    Já načerpávám sílu vždy v lázních. S přítelem si několikrát za rok zaplatíme wellness pobyt a odjedeme od všech starostí a povinností. Vracím se pokaždé krásně odpočatá. Úžasné lázně jsem našla na https://www.kralovstvizen.cz/lazenske-pobyty-se-spolecnosti-ensana-ten-pravy-luxus-pro-vase-telo-i-mysl/ . Vybereme si tam místo a termín a pak můžeme vyrazit relaxovat.

  • Nataša Zabloudilová

    Musím se přiznat, že pro mě je teda nejlepší zdroj energie pořádná procházka v přírodě. Dokonce i teď v zimě se často ráda chodím procházet do lesa. Je ale pravda, že na to člověk potřebuje pořádné oblečení a hlavně boty. Zvlášť v tomto období. Vše se ale naštěstí dá sehnat třeba na https://armik.cz/

  • Ivana Navrátilová

    Můžu potvrdit, že takový víkend v termálních lázních dokáže udělat opravdové divy. My se s manželem minulý rok byli podívat v Piešťanech a bylo to tam naprosto skvělé. Přemýšlíme, že bychom tam letos zajeli znovu. Jestli si dobře pamatuji, tak se nám ten pobyt podařilo sehnat přes tuto stránku: https://www.daen.cz/relax-v-termalech