Trápíš se dietou a přemýšlíš, co by sis mohla tak dát, ale prakticky vše obsahuje nějaké tuky, cukry a tak dále. Co takhle zkusit jídlo, které má 0 kalorií? Takové jídlo vážně existuje!

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Nulové nudle

Původně japonský výrobek Zero Noodles neobsahuje žádné tuky, cukry a ani výrazné množství dalších látek, je totiž složen z 96 % pouze z vody. Výsledkem je tedy nutriční hodnota 10 kalorií na celé velké balení o hmotnosti 20 gramů. Jak je to možné? Speciální složení je určeno pro všechny, kteří drží dietu, ale potřebují něčím naplnit žaludek. Jedna porce tak většinou má jen pár kalorií, jenž dost možná spálíš žvýkáním. Věř, že na Zero Noodles si rozhodně nepochutnáš. Nemají prakticky žádnou chuť, pouze mírně zapáchají rybinou.

Nulové nudle

Pryč s těstovinami

Nudle jsou určeny jako náhrada rýže, těstovin a dalších příloh v dietním jídelníčku. Pouhou náhradou běžné přílohy plné karbohydrátů vymažeš velké množství kalorií ze svého běžného příjmu. Výrobce slibuje, že díky tomu můžeš zhubnout až půl kila týdně bez toho, aby ses nějak výrazně snažila. Na nudlích si mohou bez obav pochutnat vegani či lidé s cukrovkou. Pokud vím, nejsou Zero Noodles u nás dostupné, takže pokud tě tento výrobek zaujal, budeš muset zavítat na oficiální shop, kde můžeš nudle objednat.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář