Toužíš po vypracovaných nožkách a zadečku topmodelky? Začni na sobě makat hned teď, protože co nevidět odstartuje sezóna sukní a šortek. Jaro je ideálním měsícem k venkovním aktivitám. Stále hledáš sport, který by tě bavil? Zkus jízdu na inlinech!

Jaro je tady - rozjeď to na kolečkových bruslích!

Na inline bruslích si dáš do těla

Pokud nemáš fyzičku na běh, při chůzi se zase ani nezpotíš a kolo tě moc nebere, nazuj si kolečkové brusle. Uvidíš, že bruslení na inlinech tě bude bavit. Navíc brzy jistě zjistíš, že jízda na bruslích je super jak na spálení přebytečné energie, tak i na tvarování postavy. Z bruslí ucítíš nohy, zadek, bříško i svaly na rukách. Perfektně si vytvaruješ postavu, svou mysl zaplavíš endorfiny a jakmile se ukáží první sluneční paprsky, tak se i skvěle opálíš.

Kde si pořídit kolečkové brusle?

Bohatou nabídkou in-line bruslí disponuje e-shop Radicalsport.cz. Nakupování po internetu se rozhodně neboj. Brusle si v klidu vyzkoušíš doma a pokud se náhodou stane, že ti nebudou sedět, snadno je vyměníš za správnou velikost. V porovnání s kamennými obchody jsou zde za bezkonkurenční ceny. Sortiment obchodu zahrnuje pánské, dámské i dětské kolečkové brusle. Pokud si myslíš, že tě bruslení samotnou nechytne, můžeš ukecat kámošku nebo třeba svého přítele. Právě inline brusle jsou báječnou sportovní aktivitou, při které můžete čas trávit aktivně spolu.

Bez motivace se neobejdeš

Při každém sportu je potřeba motivace. Kromě kvalitních a dobře padnoucích kolečkových bruslích využiješ také speciální chrániče na brusle a helmu. Především v prvních týdnech se určitě ocitneš párkrát na zemi. Motivaci ti může dodat i pěkné sportovní oblečení, ve kterém vynikne tvá postavička, nebo správná hudba, kterou si pustíš přímo do uší.

Máš už doma veškerou důležitou výbavu? Počkej si na první prosluněné jarní dny, sbal brusle a vyraz na asfalt. Bruslit můžeš v kteroukoliv denní dobu. Za půl hodinky bruslení spálíš i kolem 400 kcal – což je jedna pořádná snídaně nebo celý oběd.

A kam vyrazit na brusle?

Pokud bydlíš v nějakém větším městě, máš prakticky vyhráno. Například v Praze je velmi oblíbené Ladronka, Letná, Stromovka a trase v Troje. Podobné in-line trasy se jistě nachází i v jiných městech. V těch menších je zapotřebí trošku improvizovat a kvalitní povrch hledat jinde. Ideální jsou například parkoviště supermarketů po otvírací době, kdy na nich již není žádný provoz a automobily jsou také pryč.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • kristýna ryglová

    Kolečkové brusle jsou super. Taky už se těším, až se na nich projedu. Střídám kolečkové brusle a kolo. Záleží jak chci jet daleko. V Praze jsou navíc super cyklotrasy, kde se dá dobře jezdit. Vloni jsem si hledala nové kolo a jelikož jsem z Prahy, tak jsem hledala jízdní kola Praha a našla jsem https://www.mmrebike.cz/jizdni-kola , kde jsem si kolo vybrala a vyhovuje mi.

  • Kamil Štrof

    Určitě bych si nekupoval nějaké levné plastové in-line brusle ze supermarketu. Nejenže je za chvilku budeš moct vyhodit, protože se zkrátka rozpadnou, zničíš si tím i nohy, což bych rozhodně neriskoval. Takovou zlatou střední cestou jsou podle mě kvalitnější značkové brusle co něco vydrží, co třeba: https://www.bauerhockey.cz/brusle-kol-bauer-vapor-x-400r-sr-1047266