Jak na jarní detox s chutí? Je zde skvělý tip na osvěžující vitamínové bomby.

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Každá z nás již jistě přemýšlí o jarní detoxikaci a nastartování organismu. Je spousta způsobů. My v redakci už začaly zase více běhat a cvičit a s rostoucí nabídkou ovoce a zeleniny v obchodech začínáme pít skvělé osvěžující vitamínové bomby. Extrakt z čerstvého ovoce či zeleniny si totiž teď můžeme připravovat každodenně v klidu svého domova, a to díky různým juicerům a odšťavňovačům.

Značka SENCOR nabízí takový odšťavňovač, který díky své technologii lisování pomocí šnekové hřídele (neodstřeďuje suroviny, ale opravdu je pomalu lisuje!) a díky výkonnému motoru, vytvoří nápoj plný všech vitamínů a enzymů, s minimálním množstvím pěny.

SENCOR výrobky jsou známé svými barvami, ať již v pastelových nebo sytých odstínech. Ani zde designéři nezaháleli a nabízejí šnekový odšťavňovač v barvě stříbrné, bílé a červené.

Šnekový odšťavňovač (SSJ 404x) – vysoce účinný odšťavňovač díky své konstrukci a výkonnému motoru 400W. Šťáva je získána lisováním namísto odstředěním. Díky pomalému odšťavňování zachovává všechny vitamíny a enzymy, lepší chuť i svěžest. Šťáva obsahuje jen minimum pěny. Doporučená cena 2.499 Kč.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář