Nejen v letních měsících patří celulitida mezi hlavní témata ženské krásy. Tisíce různých rad, cviků a kosmetických přípravků se na nás valí ze všech stran, ale celulitida je stále tady. Jak bojovat proti celulitidě efektivně?

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Jaká kosmetika ti pomůže v nelítostném boji proti celulitidě?

Touha po hladké a krásné pokožce

I já patřím mezi ženy, které trápí celulitida, třebaže mám normální váhu a pestrý jídelníček. Tím se nechci rozhodně nějak povyšovat, pouze chci říct, že celulitida rozhodně netrápí pouze ženy s nadváhou. Jedním z faktorů vzniku celulitidy je genetika a tzv. pomerančová kůže podle různých statistik trápí 80 až 90 % všech žen starších 20 let. Touha po hladké a krásné pokožce je obrovská, což v praxi znamená, že zkoušíme vše možné i nemožné.

Cvičení, masáže, strava a kosmetika!

Hodněkrát jsem uvěřila tomu, že se celulitidy zbavím díky dřepům a správnému trenérovi. Co si však budeme říkat, je to běh na dlouhou trať a pokud se nedostaví během krátké doby alespoň nějaké výsledky, člověk ztrácí motivaci. Vyzkoušela jsem vše možné od cvičení přes masáže až po speciální dietu. Mezi moje favority však patří a asi už vždy bude patřit kvalitní kosmetika proti celulitidě. A jaká funguje nejlépe?

Dlouhý vývoj a viditelné výsledky

Při hledání kosmetiky často narazíš pouze na různé reklamní sliby a předražené produkty bez jasného původu. I já sama jsem hodně dlouho bloudila, než jsem narazila na kosmetiku Dr. Entner. Ta se na českém trhu těší opravdu velké popularitě a není se čemu divit.

Krémy proti celulitidě Dr.Entner přináší výsledky a unikátní složení, které funguje.

Jaký přípravek zvolit? Proticelulitidový krém Celulit forte s unikátní kombinací látek pozitivně ovlivňuje existující celulitidu a zabraňuje vzniku celulitidy nové. Pokožka je při používání krému hladší a pevnější. Krém navíc snižuje množství ukládaných tuků a na stehně dokáže redukovat tukovou vrstvu až o 4 cm! To vše bez cvičení a diety.

Celulit forte

První výsledky se dostaví již po pár týdnech používání krému. Ideální je krém používat dvakrát denně na problematické partie. Krém je vhodný pro všechny typy pleti, strach nemusí mít ani majitelky citlivé pokožky.

Nenech se celulitidou zlomit

Úplně nejhorší je smířit se s tím, že ti celulitida bude přidělávat vrásky po zbytek života, třebaže kosmetika Dr. Entner přináší řešení i v tomto případě. Vyrábí totiž vysoce účinné séra proti vráskám s výbornou pověstí. Nechat se zlomit a rezignovat na krásné nohy je zbytečné. Vydej se do boje a během velice krátké doby se můžeš celulitidy zbavit. Teď už totiž víš, jak na to!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář