Hledání odpovědi na otázku, jak zhubnout (nejlépe rychle, trvale a zdravě), spojuje snad všechny ženy. Je odpovědí v poslední době velmi populární proteinová dieta? To jsem se rozhodla zjistit!

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Když chceš říct: Cítím se skvěle

Hodněkrát jsem se snažila najít cestu k vysněné postavě a i když se tím rozhodně nechci chlubit, vyzkoušela jsem i hodně bláznivé diety. Prakticky mám zkušenosti se vším od hladovek po tvrdé tréninky v posilovně. Výsledkem byla velmi často absolutní ztráta motivace, únavu a zdravotní komplikace. Jen ty kila v problematických partiích se mě nějak pořád drží.

Jak zhubnout? Proteinová dieta pod drobnohledem!

Jak už to tak v životě bývá, něco špatné je pro něco dobré, a proto jsem díky zkušenostem s dietami zjistila, že rozhodně nechci hladovět, nechci si ničit zdraví a chci prostě jíst tak, abych se cítila skvěle. Právě z tohoto důvodu mě zaujala proteinová dieta. Během této diety jsou tělu dodávány vysoce kvalitní bílkoviny a jídelníček obsahuje minimum sacharidů a tuků. Díky tomu tělo sáhne do tukových zásob jako po zdroji energie a začne produkovat ketolátky. V tomto stavu přestává člověk mít hlad a průběh diety se stává příjemný. Ano, čteš správně – příjemný, což ostatně potvrzuje i mnoho žen, které již proteinovou dietu (označována někdy jako ketonová dieta) s úspěchem vyzkoušely.

Při proteinové dietě netrpíš hlady

Klasická dieta je často spojována s hladověním a konzumováním pokrmů, které nemají daleko k polystyrenu. U proteinové diety toto však neplatí. Skvělým důkazem je ryze česká značka KetoDiet – účinná proteinová dieta, která sází na aktivní způsob života s pravidelnou a vyváženou stravou. Díky zvýšenému příjmu zeleniny a zeleninových jídel se budeš cítit svěží a v neposlední řadě sytá.

KetoDiet

Skvělé recepty při hubnutí

I během diety se totiž můžeš dobře najíst a užívat si chutné pokrmy. K proteinovým jídlům KetoDiet si můžeš vařit nízkosacharidové dobroty, mezi kterými najdeš například restovaný květák na kurkumě a kari. Receptů je opravdu hromada a rozhodně stojí za vyzkoušení! Podívej se například na recept grilovaný losos s dýňovým pyré.

Sýrová omeleta
Sýrová omeleta

Guláš
Proteinová polévka s gulášovým kořením


Proteinová tyčinka s příchutí banán&kokos

Hubnutí není snadné, ale můžeš ho zvládnout!

Ketonová dieta sama o sobě pochopitelně nedokáže zázraky, ale nelze zpochybnit, že by nefungovala. Ženy díky ketonové dietě zhubnou během relativně krátké doby i více než 15 kg bez hladu a ty se k nim můžeš snadno přidat. Program proteinové diety tě přivede ke zdravému a aktivnímu způsobu života s pravidelnou a vyváženou stravou. Pokud se chceš cítit skvěle a být konečně spokojená s tím, jak tvoje postava vypadá, zbytečně nevyčkávej. Držím palce a jdu se vrhnout do vaření nějaké proteinové dobroty.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • RencaV

    Pár kilo dolů by se hodilo. Mrknu na to ;)