Nic v dnešní době nepřichází samo a o kráse to platí dvojnásob. Pokud i ty toužíš vypadat skvěle, je třeba jít kráse naproti.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Jak vypadat skvěle? Stačí vhodné oblečení a trocha dřiny

Základem, který patří mezi samozřejmosti, je perfektní účes a vhodné decentní líčení. Následně už stačí pouze oblečení. To je třeba vybírat nejenom s ohledem na tvoji postavu, ale i událost. Na společenský ples jsou ideální volbou šaty, zatímco na zábavnou a netradiční párty jsou perfektní volbou trička s potiskem. Ty nabídnou zábavné motivy, se kterými rozhodně zaujmeš na první pohled. Dále je třeba nezapomenout na doplňky, ať už v podobě hodinek, nebo tak nezbytných šperků – prstenů, řetízků nebo náušnic.

Jak na dokonalou postavu?

Řada z nás samozřejmě touží i po tom, abychom vypadali skvěle po stránce naší postavy. Ani tu nemusí být těžké vytvarovat, jelikož základem je pravidelné cvičení. A to nejenom v posilovnách, protože četné fitness stroje lze pořídit třeba i domů. Díky tomu můžeme svou postavu, ale hlavně problémové partie posilovat každý den.

Co je s úspěchem také spojeno, to je správný jídelníček. Ten by měl samozřejmě eliminovat vše sladké a nezdravé. Naopak bychom se měli zaměřit na několik potravin, které obsahují dostatek:

  • Vlákniny
  • Bílkovin
  • Vitamínů a minerálů
  • Enzymů, které pomáhají odbourat tuk – ideální je ananas a kiwi

Jak na problémové partie?

Dobré je pamatovat i na to, že není cvičení, jako cvičení. Pokud se chceme zbavit tukových zásob, jsou ideální takzvané aerobní cviky – běhání, jízda na kole, plavání. Naopak pokud chceme své tělo vytvarovat, je třeba svaly posilovat. A k tomu lze využít posilovací lavice, díky které zpevníte problémové partie, jako je například zadeček, ale stejně tak stehna, nebo břišní svaly. I zde samozřejmě platí, že pořídit si takovou lavici domů není nijak finančně, ani prostorově náročné. Poté už stačí posilovat alespoň 3x týdně a úspěch určitě přijde.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář