Chystáš se na dovolenou nebo se poohlížíš, kam letos na dovču vyrazit? Kde strávit romantickou dovolenou s přítelem nebo naopak tě baví běhat po památkách? Láká tě exotika, ale bojíš se, že za to musíš nutně utratit všechny svoje úspory? Tak to jsi na omylu. Minulý rok jsem byla s kámoškou na Srí Lance a bylo moc super.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Chystáš se na dovolenou nebo se poohlížíš, kam letos na dovču vyrazit? Kde strávit romantickou dovolenou s přítelem nebo naopak tě baví běhat po památkách? Láká tě exotika, ale bojíš se, že za to musíš nutně utratit všechny svoje úspory? Tak to jsi na omylu. Minulý rok jsem byla s kámoškou na Srí Lance a bylo moc super. Letěli jsme z Německa, protože německé cestovní kanceláře stále více frčí a jsou prostě in. Víš Proč? Odpověď je jednoduchá – Německé CK totiž nabízí atraktivní zájezdy na příznivou cenu a také daleko lépe pečují o své zákazníky než bohužel některé české cestovky. Že jsi o německých cestovních kancelářích ještě neslyšela? Poskytnu ti zde všechny potřebné informace.

Jak ušetřit za dovolenou

S kámoškou na dovolenou? Žádný problém.

Proč cestovat přes německé cestovní kanceláře?

Zde pro tebe mám několik hlavních důvodů, proč cestovat právě s německými cestovními kancelářemi. Tady jsou:

  • Větší trh znamená větší nabídku (např. pokoje s výhledem na moře bývají s německou ck již ve standardu a ne za příplatek)
  • Větší konkurence snižuje ceny (úspora je v řádu tisíců a u drahých zájezdů uspoříš i několik desítek tisíc)
  • Prodejní systém garantuje stejné ceny jako u cestovní kanceláře v Německu
  • Všechny ceny jsou včetně poplatků a tax – neplatíš tedy nic navíc!
  • Online aktualizace volných míst – ihned víš jaké termíny jsou volné.

Ceny zájezdů jsou v Německu daleko levnější, a to díky velké konkurenci. Německý trh je totiž mnohem větší než ten český a tak je ovlivněn velkou kupní silou obyvatelstva. Také prodejní systém přes internet zaručuje nižší ceny než tomu je u klasických kamenných cestovních kanceláří. Německé cestovní kanceláře, které jsou v online katalogu, jsou pojištěny proti úpadku, takže se nemusíš obávat o své investice.

Jak koupit zájezd u Německé cestovní kanceláře

Jakmile si v katalogu zájezdů německých CK vybereš místo, kam bys chtěla cestovat, vyplníš kontakty na sebe a o všechno se již postará česky mluvící obchodník, který se s tebou ihned telefonicky spojí a navede tě jak postupovat. Nemusíš se tedy bát, že by byly všechny důležité dokumenty v němčině a ty bys tedy neměla přehled o tom, co vlastně podepisuješ. Všechny smlouvy a příslušné materiály jsou v češtině, což je super.
Německé CK mají výrazně nižší ceny do zemí jako Keňa, Dominikánská republika, Kuba, Turecko, Thajsko, Srí Lanka, Bali, ale dá se přes ně sehnat i levné ubytování v chorvatsku, v zimě pak ubytování na horách, levné letenky atd. Nabídka je fakt široká.

Ceny zájezdů jsou konečné

Zájezdy je možno platit v českých korunách, nebo v eurech. Ceny za zájezdy jsou konečné, tedy bez navýšení a dalších zprostředkovatelských poplatků. Budeš-li si rezervovat zájezd přes internet, nemusíš se obávat, že bys musela za zájezd zaplatit více peněz než vidíš v katalogu. Letenky i všechny potřebné dokumenty ti včas přijdou poštou.

Výběr místa odletu

Při výběru zájezdu si volíš i letiště, ze kterého na dovolenou poletíš. Do exotických destinací se nejčastěji odlétá z Německa, Rakouska, ale i z Prahy. Pro někoho se to může zdát problém, ale vzhledem k celkové výši ušetřených peněz za dovolenou se to rozhodně vyplatí. Některé německé cestovní kanceláře mají v ceně i cestu vlakem na letiště (po území Německa, takže ty platíš jen cestu z domova na hranice). Možností dopravy na letiště je více. Pokud s kámoškama vyrazíte třeba autem, můžeš využít i levné parkování na letišti. Německé cestovní kanceláře mají na letištích své stánky, kde můžeš získat příslušné informace, a v samotné destinaci pak na tebe bude čekat delegát, který hovoří anglicky, německy a mnohdy také jazykem typickým pro onu oblast.
Doufám, že jsem tě dostatečně inspirovala a ty se teď nebudeš bát vložit svou důvěru do německých cestovních kanceláří. Věz, že nebudeš litovat, neboť skvělé zážitky jsou zárukou! Příští měsíc letíme s kámoškou do Keni na opravdové safari. Už teď se moc těším a jestli nás tam nesežerou lvy, tak sem hodím i nějaký fotky.
Zde přikládám i link na Online Katalog zájezdů německých cestovek. Na adrese CestovniPortal.cz kdyžtak najdeš fotografie i podrobné informace o jednotlivých zemích, které budeš chtít navštívit.

Cestovatelka Áďa

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář