Zkušení rodiče se v oblasti kočárků poměrně dobře orientují. Co ale dělat, pokud čekáš své první miminko? V takovém případě je nutné sehnat dostatek informací. Proto čti dále…

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Jak správně vybrat dětský kočárek?

Jednotlivé typy dětských kočárků

Vybrat kvalitní kočárek není tak úplně jednoduché. Už skutečnost, že existuje celá řada variant, jeho nákup příliš neulehčuje. Zaměřme se tedy ve zkratce na jednotlivé typy a řekněme si ke každému několik slov. Věříme, že se poté budeš v dané problematice orientovat o něco lépe.

  • Hluboké kočárky. Ideální pro novorozence. Ovšem za předpokladu, že jsou dostatečně prostorné, bezpečné a pohodlné. Při nákupu se tedy soustřeď na tyto tři prvky.
  • Sportovní kočárky. Když už tvůj potomek umí sedět (stačí i s oporou), na řadě je tato varianta. Každopádně doporučujeme kočárek Valco Baby Snap, který patří mezi nejkvalitnější.
  • Kombinované kočárky. Jak sám název napovídá, tento typ lze přestavovat. Existuje přitom dvojkombinace (hluboká korbička a sportovní varianta) a trojkombinace (opět hluboký a sportovní kočárek + autosedačka).
  • Golfové kočárky. Když se z dítěte stane malí objevitel, který již umí chodit po svých, vyber si mezi golfkami. Ty jsou lehké a lze je kdykoli složit. Následně je tedy můžeš lehce nosit v ruce.
  • Nosítka. Blízký kontakt mezi dítětem a matkou je enormně důležitý. Svého potomka přitom nemusíš nosit jen tak. Existují totiž speciální nosítka, s nimiž je to naprostá hračka.

Kde všechny tyto výrobky nalézt na jednom místě? Můžeš navštívit e-shop Kasparek-baby.cz, kde najdeš vysokou kvalitu za nízké ceny! Přijď se o tom přesvědčit…

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • RencaV

    Tedy komentář výrobce, respektive prodejce k tomu “sporťáku” Vaco Baby Snap mě “dojal”. Píše tam, že díky polohování je vhodný od narození a že není třeba kupovat hluboký kočár. Už vidím, jaký expert by do něj dával novorozeně. Nehledě na to, že dát tam třeba v zimě Fusák, no katastrofa. Ach jo, jako sporťák možná, ale místo hluboké korby? To je fakt o zdraví dítěte, to by snad ani nezkušený prvorodič neudělal.