Pohled do zrcadla a další nepříjemné zklamání. Přes noc vám zase přibyl další pupínek, který hyzdí jinak pěknou tvář. Zoufalé a neúspěšné hledání kosmetických přípravků, které by proti „beďarům“, jak se pupínkům lidově říká, pomohly. A utrpení z toho, že si vás s takhle zohyzděnou tváří druhé pohlaví ani nevšimne.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Jak se zbavit akné a vylepšit si úsměv?

Kosmetika musí mít antibakteriální účinky

V pubertě zažila podobné pocity spousta z vás. Chabá byla útěcha dospělých typu: „Až začneš sexuálně žít, tak se ti to spraví,“ nebo „Nic si z toho nedělej, já jsem to měla taky“. V tu chvíli je pro dospívající dívku akné tím největším problémem pod sluncem. Některé ženy, a není jich zrovna málo, mají ovšem tu smůlu, že je akné pronásleduje i dlouho poté, co už prošly branou dospělosti. Jak s akné bojovat, ať už jde o pubertální problém nebo nepříjemnost, která přetrvává déle? Hodí se vynikající krém proti akné. Určitě dobře víte, že výběr kosmetiky je v případě, že trpíte akné, velice složitý. Jaké vlastnosti musí takový krém mít?

  • Nesmí být příliš mastný.
  • Musí hydratovat a vyživovat pleť.
  • Vykazuje a antibakteriální a antimykotické účinky.
  • Je šetrný k pokožce.

Pomoc při hojení jizev

Pokud trpíte akné, volte přípravky, které neobsahují přebytečnou mastnotu. Také nesmí mít v sobě alkohol. Ideální je rychle vstřebatelný krém na akné. Hodí se pro čištění pleti, které je potřeba provádět velmi opatrně. Výhodou je, že krém dokáže pokožku chránit před vnějšími vlivy a zároveň pomáhá hojení ran a jizev po akné.

Prostředky pro dokonalý úsměv

I když vaše pleť možná není úplně dokonalá, určitě rádi svému okolí ukážete krásný bělostný úsměv. Pomohou vám k němu bělicí pásky Cougar DeLuxe Pro-Whitening. Výborně se hodí k domácímu bělení zubů bez lékařské kontroly. Nabízejí velkou účinnost, velmi snadno se aplikují a jsou naprosto bezpečné.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář