Zarostlé nehty sice mohou být dlouhodobou komplikací, nicméně s blížícími se teplými měsíci je aktuální se touto problematikou zabývat intenzivněji, neboť nehty budete dávat více na odiv. Jak na to? Odel Laboratories, s.r.o. má pro Vás řešení…

Jak se postarat o zarostlé nehty?

Profesionální nehtové špony podofix, COMBIped a 3TO

Jednou z nejčastěji používaných metod léčení, kterou pedikéři v případě zarostlých nehtů aplikují, jsou rovnátka. V této oblasti k dnešnímu dni existuje samozřejmě vícero produktů, my Vám ovšem nabízíme spolehlivé systémy podofix, COMBIped a 3TO, které si poradí se všemi deformovanými či zarostlými nehty. Pokud byste se tedy chtěli dozvědět podrobnější informace, přečtěte si více o těchto nehtových šponách a rozhodněte se.

Jak se postarat o zarostlé nehty?

Už nyní Vám nicméně můžeme garantovat špičkovou kvalitu, neboť za nehtové špony COMBIped získala společnost Odel Laboratories, s. r. o., Velký zlatý pohár na veletrhu Interbeauty Praha 2013. Ovšem pozor! Tyto špony, jakož i další výše zmíněné jsou určeny pouze pro profesionální použití. Jsou tedy prodávány pouze na IČO. V každém případě jsme si pro Vás připravili zajímavé kurzy a semináře, a to nejen o výrobcích pro zarostlé a deformované nehty, ale také další atraktivní školení.

Profi-pedikura.cz – kleště a nůžky na nehty etc.

Na webu Profi-pedikura.cz toho ovšem naleznete více jak pro salóny na pedikúru a manikúru, tak pro domácí použití. Pokud zůstaneme u nehtů, které jsou pro mnohé ženy zdrojem sebevědomí v letních měsících, můžeme Vám doporučit kleště a nůžky na nehty. Ty mohou být sterilizovatelné a určené pro profesionální používání (např. nůžky a kleště na nehty Pedice), anebo sterilizovatelné být nemusí, a v takovém případě jsou určeny pro domácí použití (značka Credo Solingen apod.).

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář