Mnoho lidí se příliš nestará o své zdraví a také jídelníček. Pak se však diví, že když stoupnou na váhu, s hrůzou zjistí, že od minula opět přibrali nějaké to kilo navíc. Bojovat s nadváhou se dá mnoha způsoby, více či méně účinnými. Já jsem se rozhodla využít infrasaunu.

avatar

Příběhy čtenářek a čtenářů
Máš zajímavý příběh či názor? Pošli ho na kamoska@kamoska.cz

V boji s kilogramy jsem vyzkoušela snad vše

Sama mnoho let bojuji s nadváhou a dodnes jsem vyzkoušela snad všechny možné druhy diet, které zaručují úbytek váhy. Jenže výsledky se nedostavovaly. Prakticky náhodou jsem narazila na informaci, jak zhubnout díky infračervené terapii. A rozhodla jsem se to vyzkoušet.

Infrasauna

Pomohla mi investice do infrasauny

Investovala jsem do infrasauny Marimex, která na tuzemském trhu patří ke špičce. Její výhodou je to, že se dá bez problémů nainstalovat doma, a to prakticky v jakékoliv místnosti. Stačí jen mít poblíž zásuvku s elektřinou. Investice mě sice stála dost peněz, ovšem po pár týdnech mohu říci, že se rozhodně vyplatila. Už nemusím trpět nepříjemnými, navíc také dosti finančně náročnými dietami. Hubnu už jen tím, že si obden na pár minut vlezu do infrasauny a nechám na sebe působit její paprsky.

V televizním pořadu Rady ptáka Loskutáka hovoří lékař o pozitivních účincích infrasauny.

Kila jdou dolů bez námahy

Pobyt v infrasauně mi pomáhá shazovat přebytečné kilogramy, a to bez jakékoliv námahy. Je to dáno tím, že se tělo díky působení infračervených paprsků zahřívá, čímž dochází k rychlejšímu odbourávání tuků.

Cítím se lépe a zdravěji

Díky infrasauně nejen hubnu, ale cítím se také mnohem lépe. Unavené tělo i mysl si při každé proceduře odpočinou a naberou novou sílu. S klidem mohu říci, že pobyt v infrasauně přispívá k mému zdraví, a to nejen z toho důvodu, že přestávám mít potíže s nadváhou, která by dříve či později začala mít negativní vliv na mé srdce. Je ostatně známo, že kdo chodí do sauny, má mnohem méně problémů se srdcem a cévami a bývá méně nemocný. Infrasauna, která je účinnější nežli finská sauna, pomáhá posilovat imunitní systém.

Infrasaunu jsem si vyzkoušela a mohu ji jen a pouze doporučit všem ženám, které chtějí skutečně poctivě bojovat s nadbytečnými kilogramy a udělat něco pro své zdraví.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář