Je oko skutečně oknem do duše a diagnostickým nástrojem pro určení stavu orgánů v těle? Přinášíme zajímavé informace o iridologii!

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Iridologie – nafouknutá bublina, nebo zapomenutý zázrak?

Pro ty z vás, kdo nikdy neslyšeli o iridologii, jde o diagnostickou metodu přírodní medicíny. Ne nadarmo se říká úsloví „oko – do duše okno.“ Iridologové vědí, že oko je zázračný orgán, který shromažďuje informace a může být mocným diagnostickým nástrojem pro určení stavu orgánů v těle. V duhovce mají orgány svá nervová zakončení a dá se z nich spolehlivě číst. Pokud v oku iridolog umí správně číst, pak je to jako malý sken orgánů, emocí, pocitů, povahy. Velmi důležitým ukazatelem je pigmentace, která se liší jemnými barevnými znaménky, lagunami a strukturou vláken v oku.

Pokud je orgán nějak přetížený, je propojením z mozku vyslána informace do oka a tam se odrazí stav orgánů. Tento proces je měnný v závislosti na změnách v našem těle, je možné rozpoznat oslabení akutní i dlouhodobě vleklé, včetně genetiky. Další abnormální stavy jako je změna tvaru duhovky či panenky se vyskytují zřídka kdy a to je stav vážnější.

Na tomto oboru je velmi důležité, že v oku se zobrazuje stav, který může být pro člověka dobrou prevencí, neboť rozezná případné změny daleko dříve než se daný problém projeví.

iris2

Pomůže mi irisdiagnostika na…?

Samozřejmě záleží na konkrétním problému, který vás trápí. Pokud ovšem selhaly klasické lékařské metody, nebo považujete výstup z nich za nedostatečný, jedná se o vhodnou alternativu, která vám může pomoci získat celostní náhled do hloubky.

V zahraničí je tento obor velmi uznávanou metodou. Oko odhaluje skryté příčiny zdravotních komplikací, jako je například problémy s tlakem, cévy, křečové žíly, hemeroidy, celkově problémy s trávením, alergie, migrény, špatné vstřebávání živin…výjimečně jsou v oku vidět i cizopasníci.

Iridologický rozbor není drahou záležitostí na to jaké příčiny odhalí. Nepodceňujte poté následné doporučení, to je rozhodující, aby se váš stav mohl zlepšit.

Pokud byste si rádi vyzkoušeli služby iridologa na vlastní kůži, můžeme doporučit iridologickou poradnu www.irisdiagnosis.cz. V této poradně se vám bude plně věnovat paní Almásyová se svou asistentkou. Je to sehraná a doporučení vhodná dvojice, která pomohla již stovkám spokojených klientů. Marie Almásyová je skutečná profesionálka, která vám předem řekne, zda-li je pro váš problém iridologie vhodná, nebo zda-li se máte poohlédnout po jiné diagnostické metodě.

V čem má irisdiagnostika přednosti?

Klasická medicína se často přespříliš zaměřuje na konkrétní problém, pouze ten obor, který je momentálně bolestivý a nebere v potaz, že tělo je složitý komplexní mechanismus, které funguje jako propojené systémy závislé jeden na druhém. Mnohdy jsou skutečné příčiny chronických problémů, ze kterých zdravotní komplikace vychází jiného původu.

A co vy? Máte zkušenosti s iridologií? Pomohla vám tato metoda zjistit příčiny vašich komplikací? Podělte se s námi do komentářů.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář