Problémy s kolísavou váhou má spousta žen. Problémy s váhou se nevyhýbají ani celebritám, které to mají o něco těžší, když je neustále bombardují blesky fotoaparátů a následně drbání v bulvárních denících. Někdy za jejich problémy s váhou stojí důležitá role, zdravotní obtíže, stres a spousta dalších faktorů.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Problémy s kolísavou váhou má spousta žen. Problémy s váhou se nevyhýbají ani celebritám, které to mají o něco těžší, když je neustále bombardují blesky fotoaparátů a následně drbání v bulvárních denících. Někdy za jejich problémy s váhou stojí důležitá role, zdravotní obtíže, stres a spousta dalších faktorů. A které celebrity mají nejvíce problémy s váhou?

Problémy s váhou a závislostí na posilovně má i celá řada celebrit. Co taková Sarah Jessica Parker, Madonna či Tara Palmer. (zdroj: dailymail.co.uk)

Problémy s váhou má i celá řada celebrit. Co taková Sarah Jessica Parker, Madonna či Tara Palmer. (zdroj: dailymail.co.uk)

Celebrity z branže herecké

Mezi celebrity, které mají problémy s váhou, se řadí Kirstie Alley, která je kvůli kolísavé váze propíraná už dlouho. Vystřídala se u ní období štíhlosti, normální váhy, ale také obezity. Další známou osobností, které se problémy s váhou nevyhnuly, je i slavná Brigitte Jones v podání Renée Zellweger. V jejím případě se spíše jednalo o krok nutný k její hlavní roli. Proto se u ní střídalo období, kdy Renée byla extrémně štíhlá a poté oplácanější, což jejímu zdraví rozhodně nesvědčilo. Další, kdo patří mezi celebrity, které mají problémy s váhou, je Geena Davis. I ona někdy překvapí nádherně štíhlou postavou, která se v dalším období vystřídá s oplácaností. K dalším hereckým celebritám, které mají problémy s váhou, se řadí i Jennifer Love Hewitt, Drew Barrymore i Liv Tyler, u kterých však většinou nebývají výkyvy váhy zas až tak hrozné, jako je tomu u jiných. Často extrémní problémy s váhou má Tara Reid i Sarah Jessica Parker. Jedno společné je spojuje a tím je fakt, že se u nich střídají období normálu a nato extrémní štíhlosti. Kate Winslet a Scarlett Johansson zas trpí na problémy s váhou spojené s nabíráním kilogramů a následovně jejich shazováním.

Celebrity z branže pěvecké

I v hudební branži lze nalézt celebrity, které mají problémy s váhou. Jednou z nich je například zpěvačka Alanis Morissette, u které se v různých obdobích střídá štíhlá postava se silnější postavou. S o něco méně výraznými problémy s váhou bojuje i Hillary Duff. Více výrazné problémy s váhou mají především zpěvačky Kelly Clarkson, Britney Spears, Lisa Presley, Lily Allen, Christina Aquilera nebo Jessica Simpson. Všechny tyto zpěvačky můžeš jednou spatřit s normální nebo štíhlejší postavou a za nějaký čas se objeví s kily navíc. U všech se většinou jedná jen o nechtěné ztloustnutí a snaží se předešlou štíhlou postavu získat zpátky. Výjimkou z uvedených zpěvaček je Christina Aquilera, která se svobodně pro silnější postavu rozhodla a cítí se tak prý nejlépe.

I mužské celebrity bojují s váhou

Je pravdou, že ženské celebrity buď na problémy s váhou trpí více, nebo je dokážou méně maskovat než muži. Jedno je ale jisté. I mužské celebrity mají problémy s váhou. Na méně výrazné výkyvy váhy trpí Jesse Metcalfe, u kterého je to však stále v normě. Horší problémy s váhou zažívá herec Val Kilmer, Russel Crowe nebo Joaquin Phoenix. Ti mají kromě problémů s váhou další společnou věc. Tou je celková zanedbanost, kterou dávají na odiv světu, když ručička jejich váhy vyletí směrem nahoru. Všichni tři zmínění herci o sebe příliš nepečují a v neostříhaných vlasech i hustých vousech jsou zkrátka k nepoznání.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář