Když si jdeš někam zacvičit, tak je většinou jedna lekce zaměřena na procvičení pouze určité části tvého těla. Já ti ale představím absolutní novinku, na které procvičíš celé tělo.

avatar

Martina Kalinová
Má vystudován roční kurz žurnalistiky a zajímá se o zdravý životní styl.

Dokonalá fitness novinka je tu!
Spálíš hromadu kalorií za jedinou lekci
foto: freestylernetwork.com

Jednoduchý nadupaný trénink

FREESTYLER je moderní cvičební program, na kterém procvičíš a protáhneš všechny svaly tvého těla. Můžeš na něm cvičit různé aerobní styly, latinské tance, funkční, silový trénink, ale i rehabilitovat. Dokonce si na něm můžeš vypilovat techniku na Pilates.

Procvičíš všechny svaly v těle
Zformuješ hodně rychle postavu
foto: freestylernetwork.com

V čem tkví jeho výjimečnost?

Cvičení probíhá na podložce se dvěma pružnými tubami. Do nich si upevníš nohy, aby ti nevykluzovaly z podložky, a z druhé strany je pevně chytneš rukama. Popereš se odporem sedmi druhů gumiček, jak ti to dovolí tvá síla. Důležitou roli bude hrát tvá rovnováha. Všechny tvoje svaly budou stále v pohybu. Jde o jediné zařízení na světě, na kterém spálíš až 2000 kCal na jedné lekci.

Cvičení vleže není odpočinek
Stále pracují všechny svaly
foto: freestylernetwork.com

Bojíš se, že ho nezvládneš?

Neboj, tento program je vhodný úplně pro každého. V rekordním čase si zpevníš a vytvaruješ celé tělo. Dokonce ti odstraní bolesti zad a uleví ti od osteoporózy. Je jednoduchý, ale přesto ti dá zabrat. Budeš zdravá, silná a krásná!

Při závěrečném protažení stále cvičíš
Odcházíš s blaženým pocitem a úsměvem na tváři
foto: freestylernetwork.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář