Kvalitní pitný režim je nezbytný nejen pro tvé zdraví, ale i krásu. Přirozená hydratace pleti se zkrátka neobejde bez vody, musí však být čerstvá, čistá a bez škodlivých látek. Pokud nechceš trávit svůj čas přenášením balíků balené vody v PET lahvích, pořiď si stylovou designovou konvici BRITA. Během minuty ti kohoutkovou vodu promění v osvěžující a chutný zdroj hydratace.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Hledáš optimální zdroj hydratace i osvěžení? Základem je kvalitní filtr na vodu!

Víš, proč by ses měla starat o to, jakou vodu a kolik jí vypiješ? Dlouhodobý nedostatečný příjem tekutin totiž způsobuje předčasné stárnutí v podobě vrásek, které se jen těžko odstraňují přirozeným způsobem. Proto je důležité, abys denně vypila aspoň dva litry kvalitní vody – tak udržíš svou pokožku v dobré kondici. Správně upravená voda toho ale umí mnohem víc. Přečti si, jaké výhody má používání filtrační konvice BRITA.

1. Zdravější a chutnější voda

Vadí ti, že když si napustíš vodu z vodovodu, tak je cítit chlórem a má pachuť? Ačkoliv je voda z vodovodu bezpečná a nezávadná, přesto obsahuje látky, které negativně ovlivňují její chuť i zápach. Vedle chlóru to může být i olovo, měď nebo dokonce i pesticidy. Konvice BRITA umí tyto látky odfiltrovat, takže budeš pít opravdu čistější a zdravější vodu.

2. Filtruje jen to, co má

Chytrý vodní filtr BRITA redukuje množství škodlivých látek, naproti tomu prospěšné minerály, jako třeba hořčík, ve vodě zůstávají.

3. Intenzivnější kulinářský zážitek

Víš, proč je čaj kalný, s nevzhlednou mastnou skvrnou na povrchu? Může za to tvrdá voda. Stejně jako dokáže znehodnotit čaj, umí zničit i aroma kávy a utlumit chuť jídel. Zkus vařit z přefiltrované vody a uvidíš, ucítíš i vychutnáš ten rozdíl!

4. Zvýšení životnosti domácích spotřebičů

Filtrace vody BRITA si poradí také s vodním kamenem a tím zvyšuje životnost domácích spotřebičů. Vodní kámen je totiž prevít, který umí zničit nejen pračku, ale taky varnou konvici, kávovar nebo tvoji blůzu! Znáš snad něco otravnějšího, než když ti na tvůj oblíbený trendy kousek vyletí z napařovací žehličky místo páry spousta miniaturních hrudek vodního kamene?

5. Menší zátěž pro tebe i přírodu

Už nebudeš muset nosit těžké balíky s vodou v PET lahvích, abys své rodině dopřála jen to nejlepší. To znamená také méně plastového odpadu. Filtrační konvice BRITA si teď můžeš nezávazně vyzkoušet za zvýhodněnou cenu. Když nebudeš s filtrovanou vodou spokojená, můžeš konvici vrátit a dostaneš zpět svoje peníze. Navíc na filtrační náplně do konce roku běží akce 3+1 zdarma, kdy ke každým třem patronám BRITA Maxtra dostaneš čtvrtou jako bonus. Jestli to myslíš vážně s ekologií, tak tě určitě potěší, že filtrační patrony jsou plně recyklovatelné. Za každou odevzdanou patronu ještě získáš slevu na nákup nové.


Filtrační konvice BRITA je designový kousek, který se hodí do každé kuchyně. Vybírat můžeš z několika barev a velikostí. V nabídce jsou konvice ve dvou velikostech. Větší se hodí na stůl, menší zase perfektně sedne do dvířek chladničky.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Nataša Zabloudilová

    Skvěle napsané. Musím naprosto souhlasit. My doma vodu filtrujeme už několik měsíců pomocí filtrační lahve z https://www.penepex.cz/kategorie/filtracni-konvice-a-lahve/filtracni-lahve/ a ten rozdíl je opravdu znát. Voda z ní je opravdu mnohem chutnější, než ta klasická z kohoutku.

  • Josef Devátý

    No, když jsme ještě bydleli ve městě, tak jsme podobný filtr na vodu také používali, protože voda, která tekla z městského vodovodu nebyla zrovna nejkvalitnější. Jsem ale rád, že teď, když bydlíme mimo město můžeme vodu čerpat z naší vlastní studny. V té je totiž mnohem kvalitnější voda, než ve vodovodu. Měli jsme navíc to štěstí, že studna na našem pozemku byla už, když jsme se sem nastěhovali. Jediné, co bylo potřeba bylo koupit do ní nové čerpadlo. To se mi povedlo naštěstí sehnat u http://www.voda-janek.cz/