Nakupování vánočních dárků je v plném proudu, obchoďáky doslova praskají ve švech a ty ještě nemáš nakoupené všechny dárky? Klid, ještě je čas s tím něco udělat. Dám ti tip na jeden docela zajímavý dárek. Jedná se o balanční náramek. Je to náramek, který se nebezpečně podobá různobarevným silikonovým náramkům tzv. causes, které se nedávno hojně nosily. Podobnost náramků však končí u materiálu, ze kterých jsou vyrobeny. I tenhle je vyrobený ze silikonu. Má však navíc ještě výjimečné schopnosti. Chceš se o náramku dozvědět více?

avatar

Aneta Baklová
Miluje zvířata a přírodu, do které ráda vyráží na výlety.

Tak malá věcička a tak šikovná? Je to vůbec možné?

Tak malá věcička a tak šikovná? Je to vůbec možné?

Jak balanční náramek vypadá?

Balanční náramek je novinka z Ameriky. Je to 3mm široký náramek ze zdravotně nezávadného silikonu, který má roztažitelnost až 40%. Balanční náramek má na sobě dvěma hologramy. Tyto hologramy v kontaktu s lidským energetickým polem harmonizují energii člověka a ustalují ji na frekvenci SRF (Schumann Resonating Frequency), která se pohybuje kolem 7,8 hertz. Zjistilo se totiž, že energetická rovnováha zlepšuje fyzický výkon. Pomocí balančního náramku může každý člověk maximálně využít své fyzické schopnosti. Ideální je pro sportovce, ale dokáže zlepšit i naše každodenní fungování.

Jaké má balanční náramek účinky?

Balanční náramek posiluje sílu a rovnováhu. Právě rovnováha je základem úspěchu při jakémkoliv sportu. Všechna vnitřní energie je totiž rovnoměrně rozložena v těle, což má pozitivní efekt při pohybu. Balanční náramek ovlivňuje také pružnost těla. Je prokázané, že balanční náramek zvětšuje rozsah jednotlivých cviků až o několik centimetrů. Na účinky balančního náramku nemusíš čekat, dostavují se okamžitě. Před koupí náramku je skeptický asi každý, pravdou ale je, že opravdu funguje. Ať už děláš jakýkoliv sport, náramek ti pomůže zefektivnit tréninky a zlepšit výsledný výkon.

Na co si dát majzla?

Balanční náramek zažívá velký boom, proto není divu, že si z jeho úspěchu chce každý urvat kousek pro sebe. Ti podnikavější začali vyrábět padělky tohoto náramku. Jde pouze o silikonový náramek s nakresleným hologramem, který v tomhle případě slouží jen jako ozdoba. Takový náramek má podezřele nízkou cenu a bohužel žádný účinek. Opravdu fungující balanční náramek má název Power Balance. Kupuj ho pouze u oficiálních distributorů. Jeden tě vyjde na 700 korun. Je v prodeji ve 14ti barevných provedeních a většinou ve čtyřech velikostech. Pokud nechceš nosit náramek, můžeš zvolit přívěšek na krk. Vyrábí se v černé a bílé barvě a vyjde tě také na 700 korun.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Robert

  Měl jsem tři a o ničem a nakonec jsem reklamoval sobě a dceři a neuznali nám reklamaci oběma se nám roztrhl a ze svetlil a po prve to uznali a po druhé kdyz se nám stalo to samé tak uz ne jde jim Jen o to jak oblbnout lidi gumou !!!! Jsou to podvodníci

 • danuš

  Z mé zkušenosti mohu říct, že tedy nefungují vůbec a je to náramek jako každý jiný. Efekt to má ale je to jen placebo. Měla jsem raději investovat do tohohle http://www.sperky-image.cz/p/naramek-se-swarovski-elements-hnedy

 • dedek

  Vrobce musel v Austrálii zveřejnit prohlášení, které říká něco zcela jiného.
  In our advertising we stated that Power Balance wristbands improved your strength, balance and flexibility.
  We admit that there is no credible scientific evidence that supports our claims and therefore we engaged in misleading conduct in breach of s52 of the Trade Practices Act 1974.
  If you feel you have been misled by our promotions, we wish to unreservedly apologise and offer a full refund.

 • dedek

  Jak se pozna ten pravej ? Jak muze blbej hologram za 2 koruny ovlivnovat frekvenci? Ktery ustav vydal certifikat ?

 • http://www.reklamnikarty.cz Petr

  Náhodou jsem narazil na tuto stránku a povídání o balančním náramku. Přiznám se, že přímo s ním zkušenosti nemám, ale zažil jsem na vlastní “kůži” něco podobného – pozitivní účinek náramku s terapeutickými magnety. Původně jsem se myslel, že je to také nějaký podvod, jak z lidí vytáhnout peníze. Nasměrovala nás na to sestřenice, a té přece jen věříme. K mému údivu jeho nošení pomáhá manželce od bolesti hlavy, na kterou občas trpí. Zkoušel jsem to také. Samozřejmě, není to stoprocentní, když dostane člověk virózu, tak to dvakrát nepomáhá (ale to ani moc paralen). Na určité stavy je to však učiněný balzám. Pokud tedy má někdo obdobné bolesti, nebo se cítí “osláblý”, doporučuji vyzkoušet náramek s hematity – terapeutickými magnety.

 • http://www.rekrezona.cz/Naramky-SBS-FORZA-BALANCE-17333 chossse

  Já tomu věřím tak na půl a hlavně díky kamarádům, kteří to mají a jsou spokojení a těm věřím. A z praxe vím, že opravdu balanční náramek, který stojí pod 600,- je kopie a nefunguje. Originál je např. toto http://www.rekrezona.cz/Naramky-SBS-FORZA-BALANCE-17333

 • ma-to

  je vidět že článek je už starší … teď je net plný fejků za cenu tak do stovky max. proto mám radši lidun power hologram a namlouvám si že to funguje :)