Také tě při pohledu do zrcadla trápí nevzhledné akné? Nejsi v tom sama! Akné trápí drtivou větši lidí v pubertě, ale díky šikovnému vynálezu a několika chytrým hlavám se ho můžeš zbavit.

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Napínavý příběh o tom, jak jsem zamávala nevzhledným pupínkům

Bez líčení ani ránu

Akné může způsobovat snad opravdu cokoliv – stres, nedostatečná hygiena, strava, špatná kosmetika, hormonální nerovnováha, apod. Otázkou ovšem je, jak se ho zbavit snadno, rychle a především trvale. Mnoho žen si jistě prožilo nejednou pocit hanby za červené pupínky v oblasti obličeje a dekoltu. Zřejmě také díky tomu umí tolik z nás perfektně zacházet s líčením. Zakrytím pupínků se jich však nezbavíš. Do boje za krásnou pleť přivítej nového pomocníka v podobě kosmetického přístroje Face-Up! Jak funguje? A funguje?

Nová technologie

Přístroj se mi zabydlel v koupelně a já byla zvědavá, jestli kladné recenze zmiňující technologický zázrak nelžou. Face-Up! slibuje výrazné zlepšení už po 14 dnech používání. Nová technologii urychluje metabolismus kožních buněk. Výsledkem by měla být hydratace, vyrovnání nerovností a v neposlední řadě také eliminace akné. To vše díky pouhým deseti minutým používání stroje denně.

Face-Up!

Používání je opravdu snadné

Před použitím přístroje je vhodné omýt obličej vodou a pečlivě osušit. Face-Up! následně stačí rozsvícenou stranou přiložit na obličej. Osobně jsem se zaměřila především na problematické části, tedy nos, bradu a u mě také čelo. Po deseti minutách jsem přístroj vypnula. Samozřejmě jsem se neubránila pohledu do zrcadla – co kdyby se náhodou za těch 10 minut stal zázrak. Jak se ale dalo očekávat, k ničemu takovému nedošlo. Obličej jsem tedy namazala nekomedogenním krémem na noc a šla spát.

Nelekni se – boláky se přechodně mohou zvětšit

Face-Up! jsem používala poctivě každý den ráno a večer a netrpělivě čekala na výsledky. Zpočátku jsem se zděsila, když se pupínky mírně zvětšily a pokožka byla místy zarudlejší, ale když jsem si pročetla informace k přístroji, uklidnila jsem se. Jelikož stroj urychluje proces metabolismu kožních buněk a proces hojení, může se někdy stát, že pupínky budou chvíli větší, aby pak o to rychleji mohly zmizet. Na přístroj jsem tedy nezanevřela a pokračovala v jeho používání.

Před aplikací a po 2 týdnech aplikace
Před aplikací a po 2 týdnech aplikace

Příběh se šťastným koncem

Už po týdnu jsem si všimla, že pupínků je nějak méně, ale říkala jsem si, že se mi to asi jenom zdá. Nechtěla jsem se chlácholit falešnou nadějí. Ale o další čtyři dny později to bylo více než zřejmé. Na obličeji jsem měla mnohem méně pupínků a celkově vypadala pleť mnohem zdravěji. Face-Up! je snad vůbec první přístroj „na doma“, který představuje opravdu efektivní způsob odstranění akné. Navíc je extrémně jednoduché ho používat a za jeho účinnost ručí nejen moje zkušenost, ale také klinická studie na 190 pacientech s výrazným výskytem akné. U 90 % z nich byl problém s akné výrazně utlumen. Najdi i ty cestu ke krásné pleti a novému sebevědomí bez pupínků!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář