Fotografie před a po, kterými se většinou ohání reklamy na hubnoucí prostředky, jsou jedna velká lež. Podívej se na jednu zázračnou proměnu, která trvala pouhých 15 minut!

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Dramatický úbytek váhy
Tyhle dvě fotky od sebe dělí 15 minut!
zdroj: imgur.com

Několik malých úprav

Cvičitelka Mel se rozhodla všem ukázat, že fotky před a po mohou být doopravdy jen jedna velká lež. Mezi vyfocenými fotografiemi je totiž časový rozdíl pouhých 15 minut! Mel si vzala lépe padnoucí kalhotky, přicvakla umělé vlasy, změnila fotografický filtr, použila samoopalovák, změnila postoj, zatáhla břicho a nohy dala trošku více od sebe, aby vznikla mezi stehny mezera. A výsledek? Ohromující fotka před a po, ale ani 1 gram z váhy dole. Mel chtěla tímto ukázat, že fotky rozhodně jako důkaz hubnutí nelze brát vážně. Mnohem víc by ženy měly koukat na to, jak se doopravdy cítí.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Zuzka

    To evidentní není a fotka doopravdy vznikla po 15 minutách. Správně vytvořená fotka dokáže doopravdy kouzla. Tady o téhle proměně píše samotná Mel – http://melvfitness.blogspot.com.au/2013/08/transformation-or-few-simple-tweeks.html

  • Fake_dude

    Zajímalo by mne, jaký krypl psal tenhle článek, jen aby napsal článek :D DD Je evidentní, že slečna je hubenější a fotka není po 15 minutách :-) ). Hodně trapný stránky .)