Vynikající osvěžující nápoj přímo ze zeleného kokosu, který má pozitivní účinky na naše zdraví. Proč si zamilovat kokosovou vodu co nejdříve?

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Dopřej si kokosovou vodu! Podporuje štíhlou linii a regeneraci těla i mysli

Nápoj se zázračnými účinky

Každý, kdo alespoň trošku sleduje svět zdravého životního stylu, zaznamenal rostoucí popularitu kokosové vody. Není se čemu divit, tato čirá přírodní tekutina vznikající ve středu mladých zelených kokosů má celou řadu pozitivních účinků na naše zdraví. Nejčastěji je kokosová voda zmiňována ve spojení s hubnutím. Určitě si vodu nepleťte z kokosovým mlékem, protože na rozdíl od něj neobsahuje žádný tuk a je velmi efektivní při hubnutí. Díky jejímu složení totiž zrychluje metabolismus a minimalizuje následky procesu stárnutí. Kokosová voda je bohatá na hořčík a draslík, snižuje tak riziko infarktu. Výčet dalších kladů by mohl ještě dlouhou dobu pokračovat, a proto věřím, že i tebe bude zajímat, kde u nás zakoupit kvalitní kokosovou vodu.

100% kokosová voda z Thajska

Jednotlivé kokosové vody se liší jak kvalitou, tak chutí. Ze zkušenosti mohu doporučit tu z Thajska, protože je sladší a má výraznější kokosovou chuť. Thajským zástupcem na našem trhu je COCOGEEK. Tato 100% přírodní kokosová voda z mladých zelených ořechů obsahuje pouze tělu prospěšné přírodní látky. Samotné kokosy pak pochází z kontrolovaných kokosových farem v Thajsku, čímž je zaručena jejich velmi vysoká kvalita. Sladší chuť, za kterou však nestojí žádné přidané cukry, je velmi osvěžující. Hydratační účinky kokosové vody jsou jedinečné, a proto je vyhledávaným nápojem mezi sportovci a milovníky fitness.

Pravidelnou konzumací ke štěstí

Blahodárné účinky podpoříš pravidelnou konzumací. Pro více informací o výše zmíněné kokosové vodě COCOGEEK neváhej navštívit stránky milujukokos.cz, kde máš možnost si kokosovou vodu z Thajska objednat a zjistit, proč se jedná o ideální nápoj pro každého.

Pro každé roční období

Kokosovou vodu si možná většina lidí spojuje s pláží a letním počasím, nicméně velmi ráda bych upozornila na to, že právě díky COCOGEEK se můžeš účinky kokosové vody hýčkat po celý rok. Přispívá k celkové harmonii organizmu a podporuje imunitní systém. Propadni kouzlu kokosové vody a podpoř tak regenaraci těla i mysli!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář