Léto už je nějaký čas tady a tebe pořád trápí přebytečné špíčky přibrané za zimu? Chceš krásnou a štíhlou postavu do plavek, ale nechceš vyhazovat peníze za posilovnu a sporty tě nijak neberou? Vyzkoušela jsi už všechno ale nic nezabralo? Sada natočená Jillian Michaels ti třeba pomůže.

avatar

An
Vitpná a milá, zkrátka jako vždy!

Objevila Jillian Michaels dokonalý návod na bezchybnou postavu? Pojď se sama přesvědčit.

Objevila Jillian Michaels dokonalý návod na bezchybnou postavu? Pojď se sama přesvědčit.

Kdo je Jillian Michaels?

Jillian Michaels měla jako malá nadváhu celých 29 kilo. Ve třinácti se zapsala do kurzu bojových umění, jehož metody využívá v tréninku dodnes. Jillian se rozhodla pomáhat lidem s obezitou a stala se trenérkou. Také natočila několik „návodů“ jak zhubnout, z nichž nejpopulárnější je „30 DAY SHRED“. Všichni, kteří zkoušejí její cvičební metody jsou nadšeni.

Žádná procházka rájem

Jako trenérka je Jillian neúprosná a tvrdá, což se ale všem jejím svěřencům vrací v podobě shozených kil. Do svých tréninků komponuje kickbox, jógu i pilatek, takže si každý přijde na své.

30 DAY SHRED

30 DAY SHRED je třicetidenní program na cvičení rozdělený do třech levelů od nejlehčího po nejtěžší. Jeden level se cvičí zhruba 27 minut denně po dobu deseti dní. Ti, kteří cvičili 30 DAY SHRED říkají, že je ze začátku bolelo celé tělo, ale na druhou stranu cvičení slibuje ztrátu až devíti kil.

Ohlasy na 30 DAY SHRED

Internet je doslova zaplavený pozitivními ohlasy na 30 DAY SHRED. Ti, kteří cvičení dokončili si ho nemohou vynachválit. Podívej se na Youtube, kde najdeš hromady výsledků tohoto zázračného cvičení. Některé změny postavy jsou opravdu hodně viditelné, u jiných nemělo cvičení zásadní dopad.

Já a 30 DAY SHRED

Když jsem 30 DAY SHRED objevila, byla jsem nadšená, protože podle ohlasů to vypadá, že jsem konečně objevila nějaké cvičení, které opravdu funguje. Mám v plánu 30 DAY SHRED co nejdříve vyzkoušet a už se na to moc těším.

Kde můžu 30 DAY SHRED stáhnout?

Pokud tě tento článek inspiroval tak, že si chceš 30 DAY SHRED stáhnout a pustit se do cvičení, tak držím palce a pojďme to společně nandat nadváze. Máš i ty zkušenosti s 30 DAY SHRED nebo s nějakým jiným cvičením, které ti pomohlo zhubnout? Můžeš se o něm s ostatními podělit v komentářích, určitě to ocení.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • An

    Není nad to když se po roce chcete kouknout na svůj starý článek a zjistíte, že je opět připsán někomu jinému..Ať žije autorství a pořádek na tomto webu! :)

  • tipsy

    láhve stačí, ale hlavně musíš vybrat nějakou která má dobrý tvar. já sama používám láhve a vyklouzávají mi při jednom cviku z rukou, takže používám i rukavice.

  • Denisss

    Potrebuji k tobu cinky? ja je totiz nemam, stacily by lahve s vodou?=)