Obyčejnou náplast na drobná poranění určitě doma už máš. Co takhle získat barevnou, která navíc představuje zachráněné lidské životy?

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Daruj krev a získej originální designovou náplast

Limitovaná edice

Limitovanou edici originálních náplastí vydala společnost 3M Česko s.r.o. k projektu Umět žít znamená umět darovat pro všechny, kteří přijdou poprvé darovat krev v období od 1. května do 14. června.

Nový dárce

Designové náplasti Nexcare s tématem Umět žít znamená umět darovat mají jedinečný tvar a slouží jako symbol pro nové dárce krve. Jako prvodárce dostaneš kromě originální náplasti také informační leták se slevami a kuponem na vyzvednutí lístku do partnerských kulturních institucí a odznak ve tvaru designové náplasti. Cílem projektu je získat 3000 nových dárců krve a každá kapka se počítá. Pomoz i ty zachránit lidský život a zdraví a zapoj se do projektu Umět žít znamená umět darovat!

Daruj krev a získej originální designovou náplast

Podpoříš dobrou věc?

Pokud chceš i ty podpořit dobrou věc a krev darovat, stačí přijít do transfúzních stanic v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Olomouci nebo Hradci Králové, které jsou do projektu zapojené a kde ti zdravotnický personál sdělí všechny podrobnosti. Pro více informací o projektu Umět žít znamená umět darovat se podívej na: www.nexcaregive.cz.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář