Toužíte-li po hezké postavě a pevnějších křivkách, je čas přemýšlet nad pravidelnými návštěvami fitka. Nyní si je můžete vyzkoušet zcela zdarma! Chcete vědět, jak na to?

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Stále není čas?

Jakmile dojde řeč na hubnutí a pravidelný pohyb, většina žen včetně mě si začne hledat všelijaké výmluvy a důvody, proč na cvičení nemá čas. Obecná představa je totiž taková, že pro dosažení vysněné postavy je nutné v posilovně strávit každý den dlouhé hodiny. To však není jediná hloupost figurující v představách začátečnic. Mnoho žen se bojí nevhodných posměšků, namachrovaných svalovců a vysportovaných dámiček, které na sobě nemají gram tuku. Pokud také pochybujete, udělá vám radost jedno velké odhalení! Pro dosažení kondice a zdravý životní styl nemusíte zbytečně ztrácet čas. Existuje cvičení navržené speciálně pro ženy, a to pro všechny věkové skupiny z celé ČR, nejen Praha je totiž zaslíbena efektivnímu fitness cvičení.

Začít a pak je to snadné

Často zcela nejsložitější bývá se tzv. dokopat a vydržet. Nikdy se vám nepodařilo pravidelně pečovat o zdraví? Pravděpodobně vám chyběla ta správná dávka motivace. Začátky nejsou vůbec jednoduché a je pravda, že cvičení s trenérkou vám výrazně usnadní první krůčky. Zdě opět platí, že ty dobré s individuálním přístupem najdete nejen v hlavním městě, ale také když hledáte cvičení v Ostravě nebo dámské cvičení v Olomouci, kde si mimochodem můžete zpříjemnit trénink čas od času také procházkou po některém z olomouckých parků. To píšu z vlastní zkušenosti!

Existuje speciální fitko pro ženy?

Vzhledem k výše popsanému by bylo skvělé, kdyby ženy měly možnost navštěvovat speciální fitness centrum pro ženy. Optimálně s tréninkovým plánem ušitým na míru a s podporou kvalifikované trenérky se zkušenostmi. Milým překvapením je, že takové fitko pro ženy bez ohledu na věk a zkušenosti skutečně existuje! Registrujte se a získejte na zkoušku 7denní členství ve fitness Contours absolutně zdarma. Čeká vás zábavné cvičení a kruhové tréninky. Ty jsou důkazem toho, že pár desítek minut denně ke změně postavy skutečně stačí. Skvělé výsledky čekají i na vás, trénink stihnete za 30 minut! Tak neváhejte a využijte zajímavé akce, kdy získáte zdarma členství běžně stojící skoro 600 Kč. Navíc můžete zajít na cvičení kolikrát chcete a na jak dlouho chcete. Trenérka se vám bude věnovat a vy uvidíte, že vás to bude bavit.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Alča

    “Jasně, zdravá strava a pohyb je nejlepší. Plus sem si koupila váhu co měří tuky vodu atd. a už jen trochu vůle. Zaujal mě ještě tento článek, tak koho to zajímá doporučuji. Hodně štěstí!!!
    https://www.boubelky.online/krasne-bricho-na-leto/