Pro mnoho žen zůstává hubnutí velkým otazníkem. Vyzkoušely vše možné i nemožné, utratily tisíce za potravinové doplňky, pravidelně docházely na lekce aerobiku, ale ručička na váze se ne a ne pohnout směrem dolů. Patříš mezi ně? Vím, kde je chyba!

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Chceš zhubnout? Správná strava je 70 % úspěchu!

Šokující překvapení

V okolí mám hned několik kamarádek, které doopravdy poctivě dochází do fitka. Cvičí TRX, zkouší fitbox a když mají hotovo, ještě si odskočí zaběhat na pás. I přes všechny aktivity si však stěžují na to, že nehubnou. A při pohledu na plavky se jim hrnou slzy do očí. Jak je to možné?

Absolutně ignorují důležitost správné stravy, která se na úspěchu podle nejnovějších poznatků podílí až 70 %! Cvičení je sice důležité, ale bez vhodného jídelníčku přijde veškerý náš pot a dřina vniveč. Je to jednoduchý vzorec, ale pro mnohé je zkrátka snažší hodinu běhat, než pravidelně jíst a odepřít si opravdu nezdravé potraviny. Není se čemu divit, sestavit si ten správný jídelníček bylo vždy dost složité a drahé. Až do teď!

Pestrý jídelníček je změna, kterou potřebuješ

Již více než 200 tisíc lidí pochopilo, že bez pestrého jídelníčku se nikdy nedočkají postavy, po které tajně touží. Na webu PestrýJídelníček.cz máš stejně jako oni možnost stáhnout si jídelníček na hubnutí, díky kterému budeš po celý týden vědět, jak se správně stravovat. POZOR! Jídelníček je zcela ZDARMA.

Pestrý jídelníček

Hubnutí podle zdravého jídelníčku na týden rozhodně není o hladovění a pojídání všeho s nápisem racio. Hladovka a špatný výběr potravin při změně životního stylu je ostatně velmi častou chybou každého, kdo se bez znalostí a na vlastní pěst vrhá do divokých vod hubnutí. Pokud se chceš dozvědět, jak hubnout efektivně, doporučuji ti podívat se na magazín webu PestrýJídelníček.cz, ve kterém najdeš celou řadu zajímavých informací a odpovědí na časté dotazy.

Proč jiné jídelníčky nefungují?

Hodněkrát jsem byla svědkem toho, jak si kamarádka našla na webu nějakou zázračnou dietu, stáhla si bizarní jídelníček a ten začala dodržovat. Pokud se jí podařilo zhubnout, bylo to vždy za cenu zažívacích problémů. Pak se dostavil nechvalně proslulý jojo efekt a bylo vymalováno! Je zapotřebí si uvědomit, že ten správný jídelníček by vždy měl být sestaven na míru. Roli hraje požadovaný váhový úbytek, aktuální hmotnost, věk, pohlaví, zdravotní stav a další parametry.

Pestrý jídelníček

Pokud všechny parametry zadáš opravdu pravdivě (není důvod lhát), máš jistotu, že dodržování výsledného jídelníčku doopravdy povede k požadovanému výsledku, třebaže zhubnutí většího množství kil vyžaduje dlouhodobý plán a pár dobrých rad od odborníka se také hodí.

Nečekej na zítřek

Z hubnutím se to má většinou tak, že vždy počká na zítřek. To je velká chyba! Pokud to myslíš vážně a doopravdy toužíš odmazat nějaká ta kila, neváhej! Během pár minut ti v mailu přistane funkční a v neposlední řadě chutný dietní jídelníček, stačí pár kliků. Pokud máš opačný problém a místo hubnutí tě zajímá udržení váhy (případně také přibírání), sleduj PestrýJídelníček.cz. Již brzy se dočkáš! Do té doby si můžeš zkrátit čekání účastí ve věrnostním programu, ve kterém se rozdávají Tesco poukázky na nákup libovolného zboží.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář