Pokud chceš doopravdy zpevnit postavu, je zapotřebí k pohybu přidat také vyvážený a promyšlený jídelníček. Jaké máš možnosti a jak se zbytečně netrápit v kuchyni?

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Chceš se dostat do formy? Vsaď na opravdu individuální stravování a výsledky tě mile překvapí!

Strava jako základ úspěchu

Toužíš po krásné postavě a sníš o tom, že i ty jednou budeš mít pekáč buchet? Bohužel pouze pravidelnými návštěvami posilovny toho nedocílíš, podstatnou část úspěchu totiž hraje správná a vyvážená strava. Mnoho lidí, kteří mají s fitness již nějaké zkušenosti, se shoduje na tom, že správně jíst je mnohem složitější a také časově náročnější než zvedání činek. Když dorazí domů, musí si vše vážit, hlídat a v kuchyni kvůli tomu tráví dlouhé hodiny. Se špatným jídelníčkem je velmi snadné ztratit motivaci, protože výsledky se přes veškerou snahu nedostavují, nebo jsou pouze velmi malé. Existuje však řešení, které i tobě ukáže, že individuální stravování již nemusí být problém!

Krabičkové dieta jinak

Zcela upřímně jsem ke krabičkovým dietám často skeptická. Standardní české pojetí možná šetří čas, ale zapomíná na složení a individualitu zákazníka. Právě z tohoto důvodu mě zaujala krabičková dieta VitalBox.cz, která v první řadě myslí na lidi s chutí zdravě a promyšleně hubnout. Každý člověk potřebuje pro hubnutí jiné porce, protože cílem je sice snížit hmotnost, ale rozhodně ne za cenu ztráty svalové hmoty.

Za celým projektem VitalBox.cz stojí Jakub Kraus a Eva Havelková, kteří se ve světě fitness pohybují řadu let a jejich super těla jsou důkazem toho, že o stravování rozhodně něco ví. Jakub je Muž roku 2015 a Eva je Mistryní Čech pro rok 2015 v kategorii Bikiny fitness. Součástí nabízených programů pro muže a ženy jsou také doporučení vhodných pohybových aktivit. Před létem a plavkovou sezónou bych ráda upozornila na program Six Pack Diet pro ženy, který je zaměřen na minimalizace tuku v těle.

Vyplatí se jídlo v krabičkách?

Mnoho kuchařek určitě napadne, jestli se přeci jen nevyplatí vařit si vše doma. Doporučuji jim si to vyzkoušet, protože sama mám s fitness dietami nějaké zkušenosti a ještě teď si vzpomínám, kolik času mi příprava několika jídel denně zabrala. Navíc se mi nepodařilo ani ušetřit, protože mám ráda čerstvé potraviny, ale mnoho z nich jsem musela kupovat ve větším množství, než jsem byla schopná zpracovat. Navíc mi velmi rychle došly nápady, což se ti s VitalBox.cz jednoduše nestane. Úspora času a nervů je obrovská, krabičky s jídlem si můžeš nechat vozit kurýrem po Praze, případně si je vyzvedávat na v rámci odběrných míst. A dle zkušeností zákazníků chutnají skvěle!

Jídlo je připravené v profesionální kuchyni. Jestli tě zajímá, jaké další dobroty tě čekají, podívej se na ukázkový jídelníček. Ten je důkazem toho, že krabičková a fitness dieta rozhodně nemusí být mdlá a monotónní.


Zákaznice Jolana měla po 3 měsících s Vitalboxem o 10 kg méně

První krok na cestu k úspěchu

Vyřešená strava a dostatek času na další aktivity jsou základem tvého úspěchu. Nezapomeň na to, že čím více do tvého snažení dáš, tím více se ti vrátí. VitalBox.cz ti u toho může být skvělým společníkem. Z cíle zpevnit postavu před létem se může stát tvůj nový životní styl a koníček, díky kterému poznáš mnoho zajímavých lidí.

TIP: Evu a Jakuba můžeš sledovat na facebookové stránce Fitnessmiláčci a také na jejich Instagramech – @fitnessevisek a @krausik89. Neunikne ti tak žádné novinka!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Julca

    Macino, já byla na krabičkové dietě poměrně dlouho, ale bohužel jsem žádný velký rozdíl nepocítila :/ Kila po třech měsících na této dietě ne a ne dolů…, a že to sežralo peněz! :( Asi záleží člověk od člověka, na každého to působí jinak. Pokud jde ale o stravu, kladu důraz na pestrost, hodně ovoce, zeleniny, zdravé bílkoviny. Hodně se to podobá ketonické dietě, ale neomezuju se tolik :) Na můj metabolismus a hubnutí mi hodně pomohla i probiotika/prebiotika značky biopron nebo naturevia, sice nebývají nejlevnější, ale já je vyhledávám za super cenu třeba tady https://slevato.cz/kategorie/zdravi/leky-vitaminy-a-potravinove-doplnky/doplnky-stravy Tak hodně štěstí všem při shazování kil dolů!!! ;) :)

  • Macina Nováková

    Když jsem o tom slyšela poprvé, tak mi to přišlo jako předražený nesmysl. Pak mi ale jedna moje kamarádka vykládala o tom, jak jí krabičková dieta pomohla zhubnout, tak jsem si řekla, že to také zkusím. Zkusila jsem si vygooglovat “krabičková dieta Mladá Boleslav” a zjistila jsem, že tady u nás se na to specializuje https://www.dietbox.cz/ Teď už si od nich nechávám jídlo dovážet zhruba čtvrtý měsíc a kila jdou opravdu dolů. Za sebe tedy určitě doporučuji. :-)