Pořízení a nošení brýlí sebou mnohdy přináší nemalá úskalí. Jednak to může být neustále se měnící počasí nebo různorodé činnosti, kterým se přes den věnuješ. Pokud bys vždy chtěla vyhovět momentálním potřebám, musela by si vlastnit snad „stovku“ brýlí. Naštěstí výrobci brýlí myslí i na tyto fakta.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Pořízení a nošení brýlí sebou mnohdy přináší nemalá úskalí. Jednak to může být neustále se měnící počasí nebo různorodé činnosti, kterým se přes den věnuješ. Pokud bys vždy chtěla vyhovět momentálním potřebám, musela by si vlastnit snad „stovku“ brýlí. Naštěstí výrobci brýlí myslí i na tyto fakta. Pro jejich nositelky neustále vymýšlejí nové možnosti, jež zkvalitní jejich život s brýlemi. Proto jsem pro tebe vybrala několik tipů na brýlové čočky, které jsou vhodné pro různé příležitosti.

Hledáš marně brýle, které se přizpůsobí světelným podmínkám a nebudou tě omezovat? Vyzkoušej brýlové čočky Transitions.

Hledáš brýle, které se přizpůsobí světelným podmínkám a nebudou tě omezovat? Vyzkoušej brýlové čočky Transitions.

Několik výhod v jednom

Pokud si chceš život s brýlemi usnadnit, je potřeba hledat brýle, které vyhoví tvým požadavkům. Některé brýle opravdu nabízejí několik výhod v jednom a můžeš je tak uplatnit při různých aktivitách. Jako jedny z mála takto fungují i brýlové čočky Transitions. Většina z nich je typická svou odlehčeností a samozabarvující se schopností čoček. Každý typ je specifický svými vlastnostmi, které ti dokážou zároveň s komfortem a kvalitou nabídnout brýle podle tvých představ a to díky široké škále variant. A jaké mohou být brýlové čočky Transitions a kdy je můžeš využít?

Brýlové čočky Transitions SOLFX Xperio

Brýlové čočky Transitions SOLFX Xperio ti přijdou vhod k aktivitám, kde tě styk se sluncem nemine. Díky své schopnosti měnit sytost zabarvení podle slunečního záření ti zajistí komfort při výletech, u moře, na horách, ale i při zábavě probíhající venku. Jedná se tedy o stálobarevné brýlové čočky určené mimo interiér. Možností jsou i jednodušší brýlové čočky Xperio, které rovněž uplatníš při různých aktivitách za přítomnosti slunce i při řízení. Oboje představené čočky jsou s polarizačním filtrem bránícim odleskum, avšak Trasitions SOLFX Xperio mění barvu z méně intenzivní na sytě tmavou, zatímco Xperio jsou fixně zabarvené tmavé sluneční čočky.

Brýlové čočky Transitions VI Original

Brýlové čočky Transitions VI Original budou zajisté pro tebe horkým favoritem. A proč? Tyto čočky jsou tenké, odlehčené a mají skvělé vlastnosti. V interiéru jsou čiré, kdežto pod širým nebem se poměrně rychle zabarví. Uvnitř místnosti tedy nikdo nepozná, že máš na sobě brýle, jež se samy zabarvují, protože jejich schopnost v interiéru není aktivní. Velkou výhodou je, že díky svému materiálu mohou být vhodné i pro bezobroučkové brýle. A co z toho všeho vyplývá? Tyto brýlové čočky Transitions využiješ opravdu při každé příležitosti a skvěle se ti přizpůsobí.

Brýlové čočky Transitions Xtractive

Dalším dobrým kandidátem jsou brýlové čočky Transitions Xtractive. Oproti jiným čočkám totiž nabízí vyšší stupně zabarvení a tak tě nezaskočí i sebevětší síla slunečního záření. V místnosti jsou zcela čiré, při řízení automobilu jemně ztmavnou a při slunečních paprscích získají sytě tmavou barvu. Jediným a drobným záporem by mohlo být lehounce tmavé zabarvení v místnosti. Oproti jiným čočkám reagují brýlové čočky Transitions Xtractive i na světlo pronikající skrz sklo automobilu. Tyto brýlové čočky Transitions využiješ kdekoliv a budou bezpochyby dobrým parťákem na cestách.

Brýlové čočky Drivewear Transitions SOLFX

Tyto revoluční brýlové čočky Drivewear mají samozabarvující schopnost a obsahují polarizační filtr plus filtr do špatného počasí. Díky svým schopnostem je můžeš využít kdykoliv, kdy se chystáš ven nebo usednout za volant. Základem je zelenožlutý kontrastní filtr, který pak podle intenzity slunečního svitu hnědne. Tyto brýlové čočky jsou kvůli své stálobarevnosti určeny pouze mimo interiér. Všechny Transitions čočky chrání před UV zářením.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář