Na dovolenou je potřeba sbalit si fůru důležitých věcí. A kromě opalovacích krémů, plavek a dalších nezbytností by měly být obsahem tvého kufru i brýle, které tě budou doprovázet kdykoliv a kamkoliv. S nimi pak bude tvá dovolená příjemnější a hlavně komfortnější bez toho, abys musela mžourat před slunečními paprsky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Na dovolenou je potřeba sbalit si fůru důležitých věcí. A kromě opalovacích krémů, plavek a dalších nezbytností by měly být obsahem tvého kufru i brýle, které tě budou doprovázet kdykoliv a kamkoliv. S nimi pak bude tvá dovolená příjemnější a hlavně komfortnější bez toho, abys musela mžourat před slunečními paprsky. Těchto nepříjemností tě můžeme ušetřit a společně si užít hezkou dovolenou. Ať už se chystáš válet si šunky u moře nebo okukovat památky, uchráníme tvé oči svými ochranářskými křídly a dáme ti pohodlí, které žádáš. Chceš o nás, třeba tvých budoucích brýlových kamarádkách, vědět víc?

Kvalitní a vhodné brýle jsou povinnou výbavou na každé dovolené. Objev ty správné čočky pro tvůj zrak!

Kvalitní a vhodné brýle jsou povinnou výbavou na každé dovolené. Objev ty správné čočky pro tvůj zrak!

Budeme s tebou vždy a všude

Když jsi na dovolené, ráda si užíváš příjemného sluníčka nebo razíš někam na výlety za poznáním. Pokud máš ráda aktivní dovolenou, bude její součástí i sportování. Ať tak, či onak vím, že budeš po celou tu dobu potřebovat ochranu tvého zraku, kterou ti my můžeme dát. Jsme totiž polarizační sluneční brýle. Zamezíme vyskytujícím se odleskům z vodní hladiny, skel, a když nás vezmeš na dovču v zimě, zabráníme i odleskům od sněhu. Můžeme být i dioptrické zabarvené polarizační brýle ve všech variantám. Unosíš nás tak za každého dne i počasí, takže se nemusíš bránit žádným aktivitám. A pokud chceš, můžeme být i fixně zabarvené polarizační dioptrické brýle. Když však budeš chtít, jsme schopné být i samozabarvující se polarizační brýle s čočkami Drivewear. A opět budeme tvým parťákem kdekoliv i v autě. Možností jsou i multifokální polarizační brýle a našemu nositeli zostříme vidění na dálku i blízko.

Sportování s námi je jedna radost

My, jakožto polarizační brýle, můžeme být i více zakřivené – což opravdu není náš handicap, a tím budeme pro tebe při sportování ideální. Když budeme polarizační sportovní sluneční brýle, zabráníme oslnění, odleskům z vody i skel a dopřejeme ti komfortní vidění. Když budeš potřebovat, můžeme být i sportovní polarizační dioptrické brýle, u nichž se naše zabarvení odvíjí podle požadavků určitého sportu. Jsme určené pro celodenní nošení za každého počasí. Jestli požaduješ jiné vlastnosti, jsme schopny být i samozabarvující se sportovní polarizační brýle Transitions SOLFX Xperio. V tomto případě nás můžeš mít klasické nebo s vyšším zakřivením, abychom tvé oči ochránily i z boků. Záleží tedy jen na tobě, jaké nás chceš mít, a věř, že s námi ti rozhodně nic neunikne. Kde nás najdeš? Dostupné jsme třeba v Optika Maja Praha. Už se na tebe moc těšíme a snad již brzy společně rozjedeme parádní dovolenou.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář