V době rychlých změn a stále většího průniku internetu do našeho života vznikla nově možnost pečovat o svá záda díky odbornému video programu. Trpíte i vy bolestmi zad? Nyní si záda můžete díky online (video) kurzu napravit, aby vás už nebolela.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

S bolestmi zad se za svůj život setká většina z nás. Stačí delší dobu provádět nevhodné pohyby nebo nějakým způsobem naše záda přetížit a už je cítíme. Pokud naše záda zatěžujeme nevhodně celé roky, bolesti pak mohou být na denním pořádku. Co ale se špatnými pohybovými návyky dělat? Jak se zbavit bolestí zad momentálně i do budoucna?

Pokud nemáme záda zralá na operaci, doktoři nám většinou nedoporučí nic jiného než cvičit. Cvičit na záda se ale většině z nás nechce a dlouho u toho nevydržíme. Nebo už zapomeneme, co a jak máme cvičit, nebo se nám nechce se zády stále a dokola chodit na rehabilitace či masáže.

Nabízí se nám však možnost, napravit si záda z pohodlí našeho domova. Pomůže nám k tomu online kurz pod názvem Uzdrav si Záda. Nejrůznější kompenzační cvičení a cvičební programy vychází z ověřených metod a odborných doporučení. Videa, na kterých se vše ukazuje, jsou jasná na pochopení a můžeme cvičit s lektorem, který ve videích vše vysvětlí a názorně ukáže.

Úvodní kurz obsahuje 9 výukových videí, která jsou zcela zdarma. Můžete se zde těšit na masáže na krční, hrudní i bederní oblast. Dále na uvolňovací, protahovací a posilovací cvičení opět na celá záda.  Dozvíme se, jak se zbavit svalových křečí a blokád a v neposlední řadě nás jedno z videí naučí, jak si doma vyšetřit svou problémovou partii a zjistit, zda je zkrácená či ochablá a jak ji následně „opravit“. Právě se otevírá vstup do tohoto Úvodního kurzu zdarma.

Po video-lekcích zdarma je navíc možnost rozhodnout se pokračovat dále a vstoupit do VIP Členské sekce, kde po úvodních 9 lekcích zdarma následuje dalších 20 videí s komplexními cvičebními programy. Dočkáme se zde například cvičebního programu pro vadné držení těla dětí a mládeže. Následují cvičební programy na kulatá záda, prohnutá bedra, vybočenou páteř a bolesti v kříži. Také se naučíme cviky na židli, které můžeme dělat, pokud trávíme mnoho času sezením. Nechybí ani relaxační a dechová cvičení. To je však jen malý výčet videí, která se zaměřují na všechny možné problémy se zády, což dělá tento video kurz univerzálním. Navíc, jak bylo psáno výše, vše si můžete ZDE vyzkoušet zdarma a uvidíte, jestli je to i pro vás.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Diana Reichmannova

    Zajímavé. Právě moje maminka v poslední době dost trpí bolestmi zad. Akorát v jejím případě za to nejspíš může artróza, protože už bohužel není nejmladší. Nedávno jsem se ale tady https://www.biomag-magnetoterapia.sk/artritidy-chrbtice/ dozvěděla o tom, že na to prý docela pomáhá magnetoterapie, tak přemýšlím nad tím, jestli by jí to nemohlo také pomoct.

  • Karolína Novotná

    Po porodu mě hodně bolely záda, tak jsem si na internetu našla online kurz pilates https://kurzyazazitkyonline.cz/pilates-pro-zacatecniky/ a chtěla jsem zkusit, jestli to nebude lepší. U cvičení se vždycky krásně protáhnu a je to pro mě i takový psychický odpočinek.