V rámci veletrhu Bojujeme s tuky máš jedinečnou možnost nejen shodit nějaké to kilo, ale zároveň podpořit rozvoj školy v Malém Tibetu. Chceš vědět jak?

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Bojuj s tuky a pomáhej, je tady H.E.A.T. Program v Letňanech!

H.E.A.T. je i pro tebe

High Energy Aerobic Training, přesně tato slova stojí za zkratkou H.E.A.T. a věř, že mezi jedno z nejoblíbenějších cvičení nepatří jen tak. Chůze je pro lidské tělo přirozenou aktivitou, která skvěle formuje celou postavu a pomáhá ti dostat se do kondice. Je úplně jedno, jestli chceš pouze zpevnit zadeček, nebo shodit rovnou několik kil. H.E.A.T. Program je pro všechny věkové skupiny!

Hýbej se pro dobrou věc

Pro návštěvníky veletrhu Bojujeme s tuky, který se pořádá 4. – 5. dubna 2014 v pražských Letňanech, si H.E.A.T. Program přichystal velmi zajímavou akci s názvem „Kroky pomáhají“. Ptáš se, jak mohou kroky pomáhat? Jednoduše! Každý účastník této dobročinné akce podpoří činnost organizace Brontosauři v Himálajích, která pomáhá rozvoji školy ve vesnici Mulbekh v Malém Tibetu v severní Indii. Patronkou celého projektu je Světlana Nálepková, které bude na místě společně s instruktory H.E.A.T. Programu.

Toto je údolí vesnice Mulbekh v Malém Tibetu
Toto je údolí vesnice Mulbekh v Malém Tibetu

5000 kroků nejen k tvému zdraví

Možná je trošku složité představit si, že společná energie všech účastníků může vykouzlit úsměv na tváři dětem v městečku, které je vzdáleno více než 7 tisíc kilometrů od Prahy. Je to ale snadné. „Jedna lekce znamená 5000 kroků, které prospějí nejen zdraví každého, ale také finančně. Každý účastník přispěje částkou 50 Kč a celkově bychom chtěli vybrat alespoň 20.000 Kč,“ vysvětluje Michal Pietrak, Master instruktor H.E.A.T. Programu.

Jak si rezervovat místo?

Pokud ještě nemáš na 5. dubna program, neváhej a rezervuj si místo na jednom ze stovky pásů, které jsou připraveny na tvůj boj za dobrou věc. Na lekci H.E.A.T Programu na veletrhu Bojujeme s tuky se můžeš zaregistrovat e-mailem rezervace@heatprogram.cz, případně na telefonu +420 777 657 511. Více informací najdeš přímo na www.heatprogram.cz.

Bojuj s tuky a pomáhej, je tady H.E.A.T. Program v Letňanech!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář