Toužíš po krásném úsměvu a bílých zubech? Podívej se na to, jak ti k těmto nezpochybnitelným symbolům krásy mohou pomoci bělící pásky?

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Bělící pásky jako pomocník k zářivému úsměvu! Jak fungují a jak vybrat ty správné?

Nekončící boj o bílé zuby

Zuby jsou vizitkou každého člověka a pokud i tobě záleží na atraktivním vzhledu a tom, jak působíš na okolí, určitě chceš mít zářivě bílý úsměv dodávající sebevědomí. Konkrétně odstín zubů patří k jedněm z nejčastějších trápení v oblasti ženské krásy. Existuje celá řada metod slibujících účinné vybělení od babských rad po různé produkty, nicméně pouze některé z nich doopravdy přináší výsledky. Cenově dostupným řešením pro snadné domácí bělení zubů jsou bělící pásky. Jak fungují a na jaké výsledky se můžeš těšit?

Pásky jako nejpohodlnější metoda domácího bělení zubů

Bělení pomocí bělících pásků je jednoduché a zcela bezpečné. Asi vůbec nejoblíbenější pásky na zuby Crest doporučuje mnoho zubních lékařů na celém světě. Jednotlivé typy se od sebe liší především slibovaným stupněm vybělení a dobou používání. Bělící pásky Crest využívají totožné účinné látky, které používají ve svých ordinacích při bělení zubů stomatologové. Není však velkým překvapením, že bělení u zubaře je výrazně dražší. Investice do pásků je tak jednoznačně výhodnější

Jak rychle se dostaví výsledek?

Kolem pásků se i přes jejich jednoduchost točí celá řada dotazů, a proto jsem se spojila s odborníky z internetového obchodu belici-pasky.com a položila jim několik nejčastějích dotazů spojených s touto metodou domácího bělení.

1) Lze říct, za jak dlouho se dostaví první výsledky při používání bělících pásků?

Je to individuální a závisí to také na typu pásků, které si z bohaté nabídky značky Crest vyberete. Při používání pásků Crest 3D White Professional Effects někteří naši zákaznící zaznamenají první náznaky bělícího efektu už po 1 až 3 aplikacích. Zuby jsou viditelně bělejší všeobecně už po 3 až 5 aplikacích z celkového počtu 20 aplikací těchto pásků.

2) Podle jakých parametrů by měl někdo, kdo zatím pásky ještě nikdy nepoužíval, vybírat? Co je bestsellerem u zákazníků, kteří chtějí pásky poprvé vyzkoušet?

Zákazník by měl při výběru zvážit více faktorů. Jedná se hlavně o:

  • jaký stupeň bělení požaduje a jaký rozpočet má na to vyčleněný
  • zda-li má citlivé zuby a podle toho by se měl rozhodnout, jestli si vybere slabší typ pásků, případně silnější pásky s půlhodinovou aplikací, nebo sáhne po ještě silnějších páscích s hodinovou aplikací, které bychom lidem s citlivými zuby nedoporučovali
  • jaký je jeho věk a tím pádem i věk zbarvení jak zuboviny uvnitř zubu, tak zbarvení povrchu zubu

  Bestsellerem jsou jednoznačně bělící pásky Crest 3D White Professional Effects, které si vybírají přibližně 3 z 5 zákazníků. Jsou to i podle našeho názoru nejlepší a nejvýhodnější pásky. Jsou dostatečně silné, bělí postupně a šetrně, používají se 1x denně po dobu 30 minut a drží na zubech pevně díky technologii Strong Grip No slip.

  3) Mohou bělící pásky používat také lidé s citlivými zuby?

  Pro lidi s velmi citlivými zuby jsou určené slabší pásky Crest 3D White Gentle Routine. Zvýšená citlivost zubů je průvodní reakcí u každého typu bělení zubů, nejen u pásků. Avšak ve většině případů se nemusí citlivost vyskytnout, nebo je velmi nízká. I lidé, kteří ví, že mají zuby trochu citlivější, si mohou zakoupit středně silné či silné pásky. Nemusí však použít celé balení. Zuby budou bělejší už po prvních aplikacích. Pokud jsou jejich zuby citlivé, zbylé aplikace si mohou odložit na později.

  Pro holywoodský úsměv

  Zaujalo tě bělení pásky a chceš je vyzkoušet? Ve spolupráci s obchodem belici-pasky.com ti přinášíme 10 % slevu na celý nákup, stačí v nákupním košíku zadat slevový kód:

  BTAC5RJ7D7

  Bělící pásky jsou skvělým pomocníkem při snadném domácím bělení zubů a přináší nejen rychlé, ale především viditelné výsledky. Při pohledu do zrcadla již po pár aplikacích uvidíš, že tvůj úsměv je zářivější a krásnější. Stačí k tomu pár minut denně! Není tak nakonec bělení zubů jednoduší, než jsi si myslela?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář