Trápí tě pořád dokola kvasinkové infekce, máš nepravidelný menstruační cyklus nebo trpíš hemoroidy? Na internetu se teď objevila úžasná věc. Jde o anionové vložky a intimky s anionovou technologií, které tě všech těchto a velké řady dalších problémů zbaví.

avatar

Aneta Baklová
Miluje zvířata a přírodu, do které ráda vyráží na výlety.

Trápí tě pořád dokola kvasinkové infekce, máš nepravidelný menstruační cyklus nebo trpíš hemoroidy? Na internetu se teď objevila úžasná věc. Jde o anionové vložky a intimky s anionovou technologií, které tě všech těchto a velké řady dalších problémů zbaví. Podle samých pozitivních ohlasů předpokládám, že až se anionové vložky dostanou do podvědomí lidí, bude to absolutní bomba. Čti dál a dozvíš se, jakým způsobem anionové vložky fungují.

Trochu fyziky a breberky jsou pryč:)

Trochuvědy a breberky jsou pryč.

Kde se berou aniony?

Jak určitě víš z fyziky, aniony (anionty) jsou záporně nabité částice vyskytující se v prostředí okolo nás. Jejich koncentrace má výrazný vliv na naše zdraví, kondici a regeneraci organismu. Ne v každém prostředí je však stejné množství záporných částic. Ve městech je jich minimum, převládají tam spíše kladně nabité částice, které ovšem mají na naše zdraví neblahý vliv. Nedostatek anionů způsobuje únavu, deprese a bolest hlavy. Nejvíce záporně nabitých částic je v lese, u moře a na horách. Proto se ti tam tak dobře dýchá, rychle se tam zbavíš špatné nálady a netrpíš tam běžnými problémy jako ve městě. Kdybys v daných oblastech trávila více času, zjistíš, že se pomalu zbavuješ alergií, přecitlivělosti na různé látky a nekonečného posmrkávání.

Anionové vložky

Anionové vložky využívají aniony pro své pozitivní vlastnosti. Přišlo se totiž na to, že aniony aplikované na různé bandáže, ponožky, náplasti a další výrobky, přicházející do styku s kůží, se aktivují sekrecí potních žláz, a tím se z daného produktu aniony uvolňují. Anionové vložky mají 8 vrstev, obsahují především anionové pásky, ze kterých se při menstruaci nebo běžné sekreci pohlavních žláz uvolňují aniony, které zvyšují produkci kyslíku. Zvýšením přísunu kyslíku se ničí choroboplodné zárodky, bakterie a pachy. Aniony pronikají do vnitřních pohlavních orgánů, kde se vstřebávají sliznicí a krevními vlásečnicemi do oběhového systému a zvyšují okysličení krve. Tím se zrychluje regenerace pohlavních orgánů a organismus se tak rychleji zbavuje nebezpečných látek.
Anionové vložky mají vliv i na psychiku a imunitu. Více o anionové technologii a produktech se dočteš na www.anionlady.cz. Stránky obsahují i množství videí, které ti celý proces ještě více osvětlí.

Kde anionové vložky seženeš?

Anionové vložky seženeš nejlépe na internetu. Můžeš si vybrat balení denních vložek o 10 ti kusech nebo nočních s 8 kusy. Každé balení je v průměru za 89 korun. Pokud vložky nepoužíváš, vyzkoušej intimky. Balení po 30 ti kusech vyjde na 109 korun. Můžeš si ale vybrat i hygienické vložky pro sportovce nebo vložky do bot :-) . Ty už ti ale při menstruaci moc nepomůžou.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Jana

    Dobrý den,
    ať je to jakkoliv, anionové vložky jsou opravdu vynález. Z vlastní zkušenosti jsem se vyléčila z gynekologických patálií, které jsem měla tak 5 až 6x do roka. Nyní si myslím, že se dají sehnat levněji a hlavně si je můžete objednat v lékárně, pokud nejste zvyklé objednávat přes internet.
    Pěkný den Jana