Aloe vera je velmi oblíbená látka, která má velké množství blahodárných účinků. Pokud chceš na jaro pořádně pročistit organismus, určitě by ti neměl uniknout následující tip.

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Co dokáže aloe vera?

Aloe vera pomáhá při zažívacích obtížích, k vyprazdňování a pohybu střev, přispívá k detoxikaci a pročišťování organismu. Užívá se při oslabené imunitě, zánětu dásní, či kožních obtížích. A kde sebere? Alove vera je vnitřní gel dužnatých listů. Ten obsahuje více než 200 biologicky účinných látek!

Activaloe

Kde hledat aloe vera?

Aloe vera je teplomilná trvalka, kterou je velmi složité u nás v ČR pěstovat bez skleníku. Navíc asi nebudeš doma žvýkat a zpracovávat gel z listů. Jak si tedy užívat maximum z blahodárných účinků této rostliny? ACTIValoe® od kanadské značky Barny’s je jediný přípravek na trhu deklarující obsah polysacharidů – imunitu stimulujících látek s 3x silnější biologickou aktivitou než normální Aloe vera. Je k dostání v lékárně za 249 (500 ml balení na 20 až 30 dní). Pokud tě zajímá víc, navštiv oficiální web www.activaloe.cz. Aloe vera je zkrátka ideální pomocník pro očištění organismu po dlouhé zimě, během které naše tělo bombardovaly chlebíčky, řízky, cukrové a další tučné pokrmy.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář