Sportovní značka adidas představila svou novou kolekci adidas Running a zároveň projekt, kterým dodává odvahu všem ženám a dívkám do běhání. V tomto projektu s názvem Mých 5 km spojili síly s milovnicí sportu a nejkrásnější ženou světa Taťánou Kuchařovou. Přidáš se k velké výzvě?

avatar

Tereza Čistecká
Miluju hudbu, psaní a květiny. Inspiraci hledám v zajímavých lidech.

Mých 5 km

Běhání jako ideální aktivita

Energie. Tak to je hlavní motto nové kolekce podzim/zima 2014 sportovní značky adidas. Kolekce je zaměřená na běžce a díky novým technologiím se jim adidas snaží pocit z běhu maximálně zpříjemnit. Běžců totiž rok od roku přibývá, a tak se adidas rozhodl orientovat právě na běh. Je to velmi populární sport, který může provozovat naprosto každý a je v podstatě skoro zadarmo.

Dámské kolekci, která mě samozřejmě nejvíce zajímala, dominuje růžová. Ženy budou při sportu nejen dobře vypadat, ale ocení i funkčnost a pohodlí, které jednotlivé kousky nabízejí. Oblečení je navrženo tak, aby se dalo jednoduše kombinovat s jakýmkoliv jiným kusem. Naprostým hitem jsou běžecké boty. Z několika barev mě doslova nadchla… jasně, že zase růžová. Boty Energy Boost okamžitě reagují na pohyb díky pěně BOOST™. Takže čím víc energie do běhu vložíš, tím víc jí dostaneš zpátky. Úžasná výhoda těchto bot je, že se v nich běžkyně cítí jako v bačkůrkách. Jsou neskutečně lehké a navíc mají v sobě zabudovanou dutinku pro miCoach chip, takže se o svých běžeckých výsledcích dozvíš detailní informace a můžeš je sdílet se svými přáteli. V kolekci samozřejmě nechybí běžecké legíny, bezešvá trička, bundy a pro nás holky nutné sportovní podprsenky. Všechny kusy jsou navrženy tak, aby odváděly vlhkost a poskytovaly maximální pohodlí.

Nová kolekce adidas RUNNING

„mých 5 km“

Značka adidas se rozhodla dodat odvahu všem váhajícím dívkám a ženám, které se ještě do běhání nepustily. Pokud tak i ty přemýšlíš o nějaké sportovní aktivitě, je teď ideální chvíle rozhodnout se právě pro běh. Značka se spojila s milovnicí sportu, Miss World a především inspirativní ženou Taťáňou Kuchařovou, která se stala tváří podzimní běžecké kolekce a ambasadorkou projektu Mých 5 km.

Taťána Kuchařová v nové kolekci adidas RUNNING

Cílem projektu je ukázat všem začínajícím běžkyním i těm, které svůj první výběh teprve plánují, že běhání je o radosti z pohybu, a protože nejlepší motivací je podpora okolí, poběží projekt především na sociálních sítích. Speciálně pro tento projekt byl založen web www.mych5km.cz. Tady najdeš všechny rady, tipy, inspiraci a dojmy z běhu. Zároveň můžeš svoje zážitky z běhání sdílet pod hashtagem #mych5km.

Pokud tě projekt nadchnul, tak začni trénovat a předveď svou fyzičku na adidas běhu pro ženy 5 km, který se koná 6. září 2014. Ambasadorka projektu Taťána Kuchařová už pilně trénuje a poběží samozřejmě také. Myslíš, že ji dokážeš předběhnout? Abys neměla pocit, že v tom jsi sama, sleduj facebook Taťány, která bude sdílet své dojmy a zážitky z tréninků.

Taťána Kuchařová v nové kolekci adidas RUNNING

Energie do žil

Taťána sice dřív běhání nesnášela, ale teď si díky němu udržuje kondici, kterou získala v taneční soutěži StarDance. Je to pro ni naprosto přirozený pohyb, a tak se i do projektu ráda zapojila. „5 kilometrů je fuška, můj cíl je trhnout svůj osobní rekord.“ Při tréninku je pro Taťánu důležitá hudba. Má svůj playlist, který ji vždy vlije energii do žil. Také ji nabíjí běh v přírodě, kde nejraději běhá se svými sestrami. Z nové kolekce si jako svůj nejoblíbenější kousek vybrala boty EnergyBoost. „Mají úžasnej odpich.“

Boty EnergyBoost

A co Taťána vzkazuje všem holkám, které o projektu „mých 5 km“ začaly přemýšlet? „Chci jim hlavně popřát, aby měly chuť a aby se toho nebály.“ Ambasadorka Taťána Kuchařová se těší na běžkyně a vzkazuje: „Bude to fajn! Pojďte se mnou do toho!“

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář