Hledáš příjemného spalovače kalorií, ale se sportem se moc nekamarádíš? Podívej se na 7 sexy tipů, které se skvěle postarají o spalování kalorií.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Když se řekne „spalování kalorií“, pravděpodobně si představíš pěknou dřinu v posilovně. Spalovat kalorie ale můžeš i jinými, určitě příjemnějšími, věcmi. Co takhle spojit spalování kalorií s láskou a sexem? To už zní lépe, nemyslíš? Podívej se na sedm způsobů, které svůj účel příjemným způsobem splní.

7 sexy způsobů, jak spálit kalorie
Sexem můžeš spálit pěknou dávku kalorií.

1) Sex

O tom, že při sexu spalujeme kalorie, už víme. Ale kolik jich vlastně můžeš spálit? Během milování můžeš spálit minimálně 150 kalorií za půl hoďky. Pokud jsi troškař a 150 kalorií je pro tebe málo, přidej slastné vzdychání a sténání. U toho totiž spálíš dalších 18 – 30 kalorií. Pořád málo? Pak vybírej trochu složitější polohy, díky kterým můžeš spálit 207 kalorií za 30 minut. Další kalorie pak můžeš spálit i tím, že dosáhneš vyvrcholení. Odborníci totiž tvrdí, že ženy, jež dosáhnou orgasmu, spálí více kalorií než ty, které ho nedosáhnou.

2) Sexy masáž

Masáž je ideální a krásná předehra, která je účinná i na spalování kalorií. Smyslnou a pomalou masáží totiž můžete oba spálit 80 kalorií za hodinu. Co víc si pak přát? Masáží si odpočinete, navnadíte na hrátky a ještě k tomu budete spalovat.

3) Líbání

Klasický polibek dokáže spálit 68 kalorií za hodinu. Pokud se ti to zdá málo, potěší tě, že při energickém polibku a francouzáku spálíš o 22 kalorií více, než u klasického. Jaiya Kinzbach (sexuoložka z Los Angeles) radí, líbat se v neobvyklých pozicích. U toho se totiž můžeš rozloučit se 171 kaloriemi za půl hodiny.

Věřila bys, kolik kalorií spálíš líbáním a mazlením?
Věřila bys, kolik kalorií spálíš líbáním a mazlením?

4) Svlékání

Svlékání patří k činnostem, které bohužel spalují kalorie nejméně. Svlékáním lze spálit pouhých 8 – 10 kalorií. Pokud ale muž ženě rozepíná podprsenku pomocí zubů, může u toho spálit až 80 kalorií. Když ale zapojíš do svlékání škádlení nebo svůdný tanec, můžeš spálit kalorií i víc.

5) Ruční práce

Hlazením či masáží můžeš spálit až 100 kalorií za hodinu. Když ale při hlazení budeš malinko drsnější a sem tam třeba přítele pevně chytneš za zadek, můžeš se zbavit dalších 50 kalorií.

Svlékáním během striptýzu nebo sexy tance nažhavíš svého přítele a ještě spálíš hodně kalorií.
Svlékáním během striptýzu nebo sexy tancem nažhavíš svého přítele a ještě spálíš hodně kalorií.
Pinterest.com

6) Tanec

Možná si říkáš, že tohle sem opravdu nepatří. Ale patří. Tanec může pro mnoho párů znamenat i romantickou předehru. Při pomalém a smyslném tanci můžeš spálit 100 kalorií za půl hodiny. Když k tomu přidáš hlazení a líbání, můžeš při tom spálit dohromady 300 kalorií.

7) Orální sex

I orální sex dokáže divy. Při něm totiž můžeš spálit 100 kalorií za půl hodiny. Chceš-li spálit víc, musíš v něm trochu experimentovat a provádět ho v různých pozicích. Tím můžeš spálit o 35 – 75 kalorií navíc. Jak vidíš, spalovat můžeš i příjemnějším způsobem. Pokud se bojíš, že o letošních svátcích přibereš, ale na druhou stranu se nechceš chopit činek, víš, jak na to. Když si s přítelem zatancujete, svléknete se, namasírujete se, u toho se budete líbat a hladit a pak se pomilujete včetně orálního sexu, spálíte opravdu pěkné množství kalorií :-) .

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář