Neznáme nikoho, kdo by neměl rád občasné povalování v posteli. Podívej se na několik užitečných tipů, které ti pomohou s výběrem nového místa pro tvoje lenošení, relaxaci a vydatný spánek.

1. Není postel jako postel

Při výběru postele nekoukej pouze na design a rozměry, správná a kvalitní postel by totiž měla být i bezpečná a praktická. Ostré rohy a vratká konstrukce dělají z postele postrach pokoje, o který se dřív či později můžeš v rozespalosti snadno zranit. A praktická stránka? Časem určitě oceníš úložný prostor, jenž snadno spolkne nejen peřiny, ale třeba i oblečení a další drobnosti.

Každá postel by měla být nejen dostatečně velká, ale také praktická a bezpečná.
Každá postel by měla být nejen dostatečně velká, ale také praktická a bezpečná.

2. Kvalitní matrace ti zajistí pohodlí

Jednou z hlavních ingrediencí kvalitního spánku je výběr správné matrace. Neváhej se vždy zeptat na konkrétní typ matrace a její výhody, protože jednotlivá provedení matrací se mohou výrazně lišit. To, co vyhovuje jednomu, nemusí již nutně vyhovovat druhému. Tvrdá matrace se obecně doporučuje lidem, kteří mají vyšší tělesnou váhu a trpí například bolestmi zad.

3. Levné postele tě nezklamou

Bojíš se, že za opravdu pohodlné ležení musíš nutně sáhnout hlouběji do kapsy? Obavy nejsou na místě! Levné postele nabízí dostatek komfortu za velmi příznivé částky a nízká cena rozhodně není poznat na kvalitě zpracování. Akční sety postelí s matrací a roštem jsou navíc ještě výhodnější.

Levné postele v akčním setu poskytnou dostatek pohodlí za velmi příznivé ceny.
Levné postele v akčním setu poskytnou dostatek pohodlí za velmi příznivé ceny.

4. Nábytek dokáže kouzla

K posteli je vhodné vybrat i praktické noční stolky, na které můžeš před spánkem odložit například mobil, knihu či sklenici vody. Doplňkový nábytek navíc plní také estetickou funkci. Při výběru se snaž vždy vybrat stolek ze stejného materiálu a s totožnou povrchovou úpravou, jakou má samotná postel.

5. Nech se hýčkat

Luxusní postel tě bude rozmazlovat ušlechtilými materiály a moderním designem s oblými prvky. Už dávno neplatí, že honosný pelíšek patří pouze do manželské ložnice, pocit luxusu si můžeš užívat i sólo. Stačí si jen vybrat vhodné provedení, pak už nic nebrání tomu probouzet se každý den s dobrou náladou a pocitem, že jsi se vyspala skutečně do růžova.

Luxusní postele ohromí nejen kvalitou materiálů, ale také moderním designem.
Luxusní postele ohromí nejen kvalitou materiálů, ale také moderním designem.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář