Trápí tě silná stehna, ruce, plnější bříško i zadeček? Ráda bys cvičila, ale času nemáš moc nazbyt? Zkus cvičit pravidelně tato jednoduchá cvičení, která tě zbaví špíčků na problémových partiích.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Chtěla by ses zbavit špíčků na problémových partiích a ať děláš, co děláš, stejně se tě nechtějí vzdát? Zkus se proto podívat na těchto pět jednoduchých cviků, které ti zaberou přibližně deset minut a pomocí níž se můžeš zbavit naducaného zadečku, bříška i silnějších stehen a rukou. Stejně tak je můžeš použít jako prevenci v případě, že si nechceš z vánočních svátků mimo radosti odnést i nějaká kilča navíc.

5 skvělých cvičení

1: Cvičení

Lehni si na pravý bok, pravým loktem se opři o zem a levou rukou si chytni svůj bok. Nyní se zvedni tak, jak vidíš na obrázku. Poté levé koleno pokrč a přitáhni směrem k hrudi a vrať se s ním do původní pozice. Stejně tak budeš postupovat i s opačnou stranou. Takto si zacvič 2-3 série po 15 opakování.

1: Cvičení
zdroj: health.com

2: Cvičení

K tomuto cvičení si vezmi činky. Postav se a nohy měj u sebe, přičemž v každé ruce budeš mít jednu činku. Nyní pokrč kolena do mírného dřepu (při tom se nehrb) opět tak, jak vidíš na obrázku. Pravou nohou udělej krok dozadu a levé koleno drž v úhlu devadesáti stupňů. Poté se vrať to původní pozice. Takto prostřídávej obě nohy. U tohoto cvičení si dopřej 2-3 série po 30 opakování.

2: Cvičení
zdroj: health.com

3: Cvičení

Lehni si na záda a opět měj v každé ruce činku. Kolena pokrč, ruce rozpaž a polož na zem. Obě ruce zvedni nahoru, jak vidíš na obrázku a vrať je zpět. Ale pozor, nyní už své ruce na zem nepoložíš, ale necháš je několik centimetrů nad podlahou. Znovu si dej 2-3 série po 30 opakování.

3: Cvičení
zdroj: health.com

4: Cvičení

Opět si lehni na záda, nohy pokrč a do rukou si vezmi činky. Ruce natáhni za hlavu, ale nepokládej je na zem. Pravou ruku zvedni směrem nahoru a levou nech na nad hlavou přesně tak, jak napovídá obrázek. Poté ruce prostřídej. Takto si zacvič 2-3 série po 15 opakování.

4: Cvičení
zdroj: health.com

5: Cvičení

Znovu si lehni na záda, nohy i ruce roztáhni od sebe. Do rukou si opět vezmi činky. Nyní zvedni pravou nohu a levou ruku k sobě. To samé pak udělej s levou nohou a pravou rukou. Opět více napoví obrázek. Dopřej si 2-3 série po 30 opakování.

5: Cvičení
zdroj: health.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Verča

    Jo pár cviků dělá Jillian..super tipy:)