Ráda bys shodila pár kilo, ale nechce se ti utrácet za fitko? Možná ani nemusíš. Díky těmto videím z YouTube si můžeš vyrýsovat postavu i doma a zadarmo.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

11 skvělých YouTube cvičení

Zuzana – BodyRock.TV

Se Zuzkou jsme už před nějakou dobou dělali rozhovor, kde ses mohla dočíst vše o jejím cvičení. Zuzka se ve svých videích zaměřuje na krátké, ale velmi intenzivní cvičení, které ti vyrýsuje postavičku. Příjemnou zprávou je, že k těmto cvičením nepotřebuješ žádné nákladné vybavení. Různé cviky, které Zuzka nabízí ke zhlédnutí, je nemožné si nezamilovat.

Přejít na kanál BodyRock.TV

Michael Schiemer – Frugal Fitness TV

Michael ve svých videích nabízí široký výběr domácích cvičení, která vyžadují minimální vybavení. Všechna jeho cvičení ti dají do těla, a pěkně se u nich zapotíš. Kladný výsledek pak na sebe nenechá dlouho čekat.

Přejít na kanál Frugal Fitness TV

Cassey Ho – The Original POP Pilates

Pokud máš v oblibě spíše jógu nebo dokonce pilates, potěší tě videa od fitness instruktorky Cassey Ho. Cassey ti na svém YouTube kanálu nabízí krátká videa s efektivními cviky pro tvou postavu. Možná bude stačit jen jedno zhlédnutí a pilates s Cassey si jednoduše zamiluješ.

Přejít na kanál The Original POP Pilates

Steve & Bonnie Pfiester – Max Fitness

Manželé Steve a Bonnie mají s fitness tréninky nemalé zkušenosti. Vlastní Max Fitness Club a oba patří k velmi uznávaným trenérům. Specializují se na kick-box, power jógu či Boot Camp. Pokud si chceš tedy zacvičit s dalšími profesionály, mrkni na jejich videa, ve kterých najdeš nejen cviky, ale i užitečné rady a dietní tipy.

Přejít na kanál Max Fitness

MyOMy Fitness – Extreme Home Fitness Workouts!

Na tomto kanálu najdeš spoustu domácího cvičení, které ti zaručí zhubnutí, získání síly a svalů i spalování tuků. Pokud sis domů pořídila Kettlebell, mám dobrou zprávu. Zde totiž najdeš spoustu cviků s touto pomůckou.

Přejít na kanál Extreme Home Fitness Workouts

Scott Herman Fitness

Na tomto velmi populárním YouTube kanálu najdeš spoustu rad a tipů na silové tréninky. Vybrat si můžeš ze spousty cviků, které se ti se Scottem budou cvičit jistě příjemně.

Přejít na kanál Scott Herman Fitness

Jenny Ford Fitness

Pokud máš ráda zumbu a step aerobic, budou pro tebe videa od profesionálky Jenny Ford přesně to pravé. Na jejímu YouTube kanálu máš totiž k dispozici spoustu videí s takovýmto efektivním cvičením.

Přejít na kanál Jenny Ford Fitness

Alfonso Moretti – Angry Trainer Fitness

Alfonso Moretti je známý jako „rozzlobený“ trenér, což tě může vyděsit, ale neboj, rozzlobeně na tebe ve videích křičet nebude :-) . Na svém YouTube kanálu zveřejňuje své zkušenosti z praxe. Získáš zde cenné rady ohledně cvičení, které ti pomohou k vysněné postavě.

Přejít na kanál Angry Trainer Fitness

Craig Ballantyne – Turbulence Training

Craig Ballantyne patří k profesionálním fitness trenérům. Ve svých videích tě provede vysoce intenzivním cvičením, které účinně spaluje tuky. Na svém kanálu nabízí celou řadu různých cvičení. Kdo se jeho radami bude řídit, bude ztrácet kila jedna radost.

Přejít na kanál Turbulence Training

Diet Health – Diet.com

Diet Health patří k velmi oblíbeným YouTube kanálům. A není se čemu divit. Tisíce jejich videí zahrnují rady ohledně fitness, diet, zdraví, zdravé výživy i cvičení. Najdeš tu vše, co ke shazování kil potřebuješ, což je opravdu ideální.

Přejít na kanál Diet Health – Diet.com

Be-FIT

Další velmi oblíbený YouTube kanál je Be-FIT, který zahrnuje ta nejrůznější cvičení od profesionálních fitness trenérů, jako je Jillian Michels, Denis Austin a mnoho dalších. K dispozici máš spoustu cviků, takže se nemusíš bát, že by sis nevybrala.

Přejít na kanál Be-FIT

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Michala Volná

  Cvičební videa na
  youtube nejsou špatná, zvlášť ty, co zde máte uvedená jsou jedny z těch
  lepších, já osobně jsem podle nich cvičila poměrně dlouhou dobu, protože nejsem
  typ, který by byl schopen chodit někam do tělocvičny na společné cvičení, vadí
  mi ti lidi okolo, a na těch různých dvd mi zase chyběl ten elán a energie,
  jakou mají cvičitelky ve videích na youtube a díky které mě dokázali vždycky
  neskutečně namotivovat. Akorát jsem měla problém s angličtinou, protože
  jsem musela pořád koukat na obrazovku, co to ta slečna dělá, protože jsem jí
  moc nerozuměla, takže na samotný cvičení už jsem se moc soustředit nemohla. Teď
  už cvičím spíš podle videí na stránkách fitness televize, které vede taky moc
  sympatická cvičitelka a hlavně má ten elán a tu energii, o které jsem již
  mluvila. A navíc je to česky, takže člověku stačí chvilkama jen poslouchat.