Některé vynálezy z teleshoppingu, které mají být revolucí v hubnutí a domácím cvičení, jsou spíš jen nefunkční kravina za hromadu peněz. Najít 10 nejdebilnějších bylo až překvapivě snadné.

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

1. Horse Riding Fitness Ace Power

My holky si jízdu na koni užíváme, ale koho by napadlo, že u toho člověk může pořádně zhubnout. Nebo snad nemůže? To je vlastně fuk, hlavní je, že u toho budeš vypadat jako absolutní trubka a Korea má další vynález.

2. JumpSnap

Když vezmeš švihadlo a odebereš z něj provaz, co dostaneš? Správně, absolutně nic! No a to je i výsledek cvičení s přístrojem JumpSnap!

3. Neckline Slimmer

Máš dvě brady? Vykašli se na plastiku a hubnutí sportem, protože dvě minuty denně s Neckline Slimmer ti zajistí krásnou a pevnou bradu, za kterou se nebudeš muset stydět. Nebo?

4. iJoy Ride

Udržet rovnováhu a zdravou mysl na téhle bláznivé židli asi nebude nic lehkého, takže docela i věřím, že se člověk zapotí. Myslím si, že tohle je dokonalá konkurence pro havajskou židli z bodu 6.

5. Saunovací pás

Myslíš si, že díky malé soukromé sauně ztratíš špek na břiše? Ne, budeš mít tak maximálně potničky a zdravotní problémy. Tukové buňky sice obsahují hodně vody a ty možná budeš vypadat hubeněji, ale jakmile se napiješ a hydratuješ zpět, budeš vypadat stejně. Navíc lokální zahřívání částí těla rozhodně zdraví neprospívá.

Sauna Belt

6. Havajská židle

Ultra kravina z amerického teleshoppingu, ze které si udělala srandu i Ellen DeGeneres. Sezením ještě nikdo nikdy nezhubl, možná tak sezením ve vězení.

7. Shake Weight

Máš ruce jak z tvarohu? Díky přístroji Shake Weight bys je měla mít pevná jak skála, ale věř, že je to spíš simulátor honění, než funkční a revoluční přístroj. Z téhle blbosti si dělají srandu po celém světě a stal se i ústředním hrdinou jednoho dílu seriálu South Park.

8. Gazelle Freestyle

Velký rozsah pohybu a velká ptákovina, kterou si užívá maximálně tak ten nasteroidovaný Horst Fuchs.

9. Free Flexor

Krouživý pohyb umí zázraky a díky němu tady máme další cvičební pomůcku, která se víc podobá erotické hračce, než revoluci ve cvičení.

10. VibraSlim’s EuroPlate Vibration Fitness Machine

Rozvibruj špíčky tak, že vlastně vůbec nic neděláš – a hubni! Ne, takhle se kalorie vážně nepálí. Možná dostaneš ale baby shake syndrom, i když už dávno nejsi batole.

Další kraviny?

Znáš ještě nějaké další kraviny na cvičení a hubnutí, které rozhodně nefungují? Dej vědět do komentů.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Maryleen

    No tak to nemá chybu :,D ten free flexor nebo ty židle, vážně mě udivuje co všechno lidi nekoupí jen aby zhubli…