Dámské i pánské oblečení je nesmírně široké, představují téměř neomezený počet nejrůznějších druhů a variací oblečení. Mezi nimi najdeme i specifický typ oblečení označovaný jednoduše jako župany. Exotické slovo se v češtině objevilo zřejmě z italštiny, možný je i bulharský původ slova. Jakkoli slovo župan může znít originálně, jako zvláštní kategorie oblečení má své nezastupitelné místo v každém dámském i pánském šatníku. A ještě mnohem více.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Župany – praktické, elegantní i sexy

Župan nebo také staročesky převlečník dnes již zdaleka neplní pouze funkci převlékací

Nespočet variant použití

Župan nebo také staročesky převlečník dnes již zdaleka neplní pouze funkci převlékací. Mnoho lidí ho používá místo ručníku jako první oblečení po koupání. Neodmyslitelně pak patří k večerní toaletě. Slouží však i jako součást domácího oblečení a mnozí ho užívají i jako doplněk pyžama, noční košile a jiného nočního oblečení. Typické je jeho užití například při snídani a ranní hygieně.
Pozor, řada lidí v županech, především těch luxusních vidí i erotické prádlo. V těchto případech se často s županem doplňují i noční košilky, tílka, kalhotky či jiné spodní prádlo. Se spodním prádlem pak koresponduje i provedení, materiál, barva a ozdobné prvky županu. Často půjde o župany saténové, kratšího střihu. Svůdné barvy, například červenou, růžovou či černou pak může doplňovat i krajka.

Náš tip: v nabídce eshopu www.dianka.cz lze najít mnoho typů, variant a provedení županu. Ať už tento specifický prvek šatníku užíváš čistě prakticky, hledáš elegantní župan či doplněk sexy spodního prádla, v tomto eshopu si vždycky vybereš. Najdeš zde inspiraci a pestrou nabídku nejrůznějšího módního prádla.

Nabídka saténových županů

Široké možnosti barev, materiálů i ztvárnění

Většina druhů oblečení nabízí množství barev a barevných kombinací a také nejrůznější možnosti střihů a provedení. U županů tomu není jinak. Jejich konkrétní podoba se samozřejmě přizpůsobuje jejich užití. Zatímco někdo upřednostňuje praktické a pohodlné župany z froté, s kapucí, kapsami a dlouhého střihu, které krásně zahřejí, někdo dává přednost jednoduchým saténovým županům krátkého střihu, které mohou mít krátké i rukávy. Je na každém, čemu dává přednost.
Všechny typy županů jsou připraveny v eshopu www.krasnepradlo.com. K dispozici je celá řada nejrůznějších modelů, mezi kterými si opravdu vybere každý.
Zkus se podívat na župan Savage Robe. Značka Obsessive tradičně slibuje originální sexy design a krásný doplněk spodního prádla. Krátký župánek zdobí leopardí motiv. Postavě dá vyniknout nejenom atraktivní výstřih, ale také zavazování v pase a poddajný materiál. Materiál je mimochodem i velice příjemný na dotek. Krátké rukávy zdobí i elegantní černá krajka. Objev své lovecké instinkty s županem Savage Robe!

Hřejivé dámské župany

Kde nakupovat?

Na závěr jsme připravili ještě jeden tip, ve kterém najdeš nabídku svůdných, elegantních i praktických županů. Zkus eshop www.dessue.com. Najdeš zde prádlo světových značek, plné luxusu za mimořádně příznivé ceny. Načerpáš zde mnoho inspirace a potkáš se zde s posledními módními trendy!

Značkové župany : DESSUE.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář