Rady pro všechny holky školou povinné. Kromě klasického penálu je fajn mít ve škole po ruce i kosmetický „penál“ nebo taštičku. A co do něj dát?

avatar

Tereza Čistecká
Miluju hudbu, psaní a květiny. Inspiraci hledám v zajímavých lidech.

Zpátky ve škole: Zařiď si svůj kosmetický „penál“

Co nesmí chybět?

Každá holka je ráda, když má po ruce několik malých kosmetických pomocníčků, které jí pomohou přežít dlouhý den ve škole. Proto je vážně fajn, když si kromě klasického penálu do školy zařídíš i „penál“ kosmetický. Tady jsou mé tipy na věci, které nesmějí chybět.

Hydratuj!

Po pár hodinách ve škole ti přijde vhod hydratační balzám na rty. Na trhu je jich nepřeberné množství. A tak ho můžeš sladit s barvou penálu nebo si můžeš koupit balzám s roztomilou kreslenou postavičkou, na které momentálně ujíždíš. Nezapomínej taky na ruce, které dostávají zabrat. Pořiď si proto i malé balení nějakého krému na ruce. Krém by se měl rychle vstřebávat, abys pak neměla mastné učebnice a školní pomůcky.

Hygiena především

Svou výbavu doplň o antibakteriální gel nebo ubrousky. Malé cestovní balení nabízejí snad v každé drogerii a cena není vůbec nijak závratná. Gel nebo ubrousky je dobré mít vždy u sebe. Hlavně na svačinovou přestávku je to perfektní.

Vůně

Ve škole skoro denně zažíváme stresové situace, při kterých se doslova zapotíme. Je dobré mít ve své výbavě lahvičku deodorantu nebo voňavky. Pokud stresové situace zvládáš na jedničku, po hodině těláku malou pomoc jistě oceníš.

Dvě mouchy jednou ranou

V každé třídě zrcadlo nebývá. Nos ho sebou a problém je vyřešen. Ideální je pak hřeben se zrcátkem 2v1. Praktické je i malé cestovní balení laku na vlasy. K tomu přidej gumičku a pár pinetek pro případ nouze.

A co ještě?

Svůj penál si můžeš vybavit lecčím. Přidat pár náplastí, nějakou vatovou tyčinku na rozmazanou řasenku, pár papírových kapesníčků. Nějakou tu kosmetiku jako třeba řasenku nebo transparentní pudr. Možností je nespočet! A co máš ty ve svém kosmetickém školním penále?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář