Samantha Chapman, slavná vizážistka, blogerka a YouTube guru, se zasloužila na vzniku kosmetických štětců Real Techniques. Objevila jsi je už i ty?

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Real Techniques
Štětce Real Techniques byly navrženy vizážistkou Samanthou Chapman
zdroj: briarrosebeauty.com

Kdo je Samantha Chapman?

Pod pojmem Real Techniques se skrývá kolekce kosmetických štětců, jež si za krátkou dobu získaly oblibu po celé zemi. Jejich tvůrkyní je Angličanka Samantha Chapman, jenž odstartovala svoji kariéru na youtube kanále Pixiwoo společně se svoji sestrou Nicol. Pravidelné natáčení kosmetických tutoriálů a recenzování kosmetických přípravku oslovilo mnoho diváků. Své fanoušky si Sam získala díky velkým znalostem v oboru, jelikož už více než 10 let pracuje jako vizážistka.
Díky své kariéře spolupracovala se spoustou celebrit a s mnoha světovými fotografy. Líčila pro časopisy Harpers, Cosmo nebo Elle, a byla součástí britského týmu kosmetiky MAC.

Štětce
Štětce jsou vytvořeny z kvalitních taklonových vláken
zdroj: kimiyajoon.com

O štětcích

Díky Samantě se na trh dostaly kosmetické štětce, které jsou cenově dostupné pro začátečníky i profesionály. Štětce jsou kombinací vysoce kvalitních materiálů s inovativním designem. Jsou tvořeny z taklonových štětin, které jsou ultra hebké, syntetické a ručně stříhané, což umožňuje precizní a jemně provedenou aplikaci. Současná kolekce je určena na širokou škálu produktů od krémových, minerálních, či tekutých make upů, po rozjasňovače, pudry a oční stíny. Rukojeti jsou vytvořeny z hliníku a jsou potisknuté logem a názvem štětce pro snadnou orientaci. Mají samo stojící pogumované zakončení pro jednoduché vystavení.

Nejnovější sada
Nejnovější sada se nazývá Dou-fiber a je vytvořena ze dvou různě dlouhých vláken
zdroj: kosmetykomania.pl

Kde sehnat štětce Real Techniques?

Současný sortiment Real Techniques je rozdělen do tří katogerií a to štětce na make up, na oči a na konturování. Každá kategorie má své barevné označení. Ke každému štětci natočila samotná Samantha návod k použití, na jaké produkty je daný štětec nejvhodnější a samozřejmě video jak se o štětce starat, aby ti vydržely co nejdéle. V současné době můžeš tyto štětce a jejich kompletní nabídku sehnat na oficiálním českém e-shopu www.real-techniques.com.

Expert face brush
Na hliníkových rukojetích je logo Real Techniques

Starter Set
Sada s cestovním pouzdrem na líčení očí se nazývá Starter set

Core Collection
Zlatě zbarvené štětce jsou určeny na nanášení make upu

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář