Do Vánoc už mnoho času nezbývá a hledání originálních dárků je čím dál složitější. Kandidátem na opravdu zajímavý dárek jsou diamantové svíčky, které ukrývají luxusní překvapení. Uhádneš jaké?

Znáš diamantové svíčky? Zářivé překvapení pod vánoční stromeček!

Svíčka a dechberoucí šperk v jednom

Diamantová svíčka je novinka, která potěší všechny milovníky romantiky a šperků zároveň. Každá svíčka je ručně vyrobená a ukrývá v sobě pěkný prstýnek. Jakmile odhoří část jejího vosku, odhalí se alobalové pozlátko, ve kterém po rozbalení najdeš luxusní překvapení.

Začínáš být zvědavá?

Taky se teď ptáš, jaké prstýnky se ukrývají v jednotlivých svíčkách? To nikdy předem nevíš, ale jednou věcí si můžeš být na 100 % jistá už teď! Rozhodně to nejsou žádné laciné a ošklivé tretky z poutě za pár halířů. Diamantové svíčky obsahují prsteny z kvalitní bižuterie, stříbra, oceli nebo zlata. Zdobí je zirkony i luxusní diamanty v několikatisícové hodnotě. Nikdy nevíš, jaký prstýnek ve svíčce najdeš. Přesně to je taky ten důvod, proč je zapálení svíčky malým dobrodružstvím. Svíčka představuje perfektní dárek pro všechny ženy od tebe samotné až po nejlepší kámošku.

Prsteny z diamantových svíček
Cena prstenů z diamantových svíček může dosahovat až desítek tisíců korun

Celá škála vůní a barev

Z jakých diamantových svíček můžeš konkrétně vybírat? Jejich příjemné vůně tě nadchnou na první přičichnutí. Klasiku představuje skořice, vanilka a uhrančivá čokoláda, která navodí typicky vánoční atmosféru. Svěže působí exkluzivní kokosová, jablečná nebo lemongrass vůně. Diamantové svíčky se můžou pochlubit několika sytými odstíny. Pokud by tedy obdarovaný člověk vydržel svíčku nezapálit a chtěl si počkat, je to také hezký doplňěk interiéru.

Diamantové svíčky s vůní skořice, vanilky a čokolády se na Vánoce skvěle hodí
Diamantové svíčky s vůní skořice, vanilky a čokolády se na Vánoce skvěle hodí

Daruj diamantovou svíčku k Vánocům

Pokud stále ještě hledáš pěkný dárek pro nějakou ženu ve tvém okolí, zabal pod stromeček diamantovou svíčku. Přece nebudeš kupovat obyčejnou vonnou svíčku, když můžeš sáhnout po vonící svíčce s perfektním překvapením. Udělá radost tobě i tvým blízkým, kteří si ji mohou zapálit hned o Štědrém večeru. Nezapomeň navštívit facebook e-shopu, který tento exkluzivní dárek prodává. Jako věrná fanynka zde můžeš získat slevu, nebo dokonce diamantovou svíčku úplně zdarma.

Diamantové svíčky můžeš koupit na www.diamantovesvicky.cz

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

 • Dorota

  Sojový vosk má jistě své výhody, nicméně po 12ti měsících zplesniví :) Myslím si, že je velké procento lidí, kteří luxusní svíčky za 12 měsíců nespotřebují, a pro ně pak může být plesnivá svíčka nemilým překvapením. Na rozdíl od ARosee se v Diamantových svíčkách najde i Diamantový prsten. Záruku 12ti měsíců udávají samotní výrobci sójového vosku.

 • Pavla

  Jsem měla velmi pozitivní zkoušenost s podobnou svíčkou ale od jiného výrobce (arosee.com). Na rozdíl od diamantovych svíček svíčky ARosee jsou ze sojového vosku.

 • Irena

  Máte už někdo s těmito svíčkami zkušenosti?

 • Lucka

  Tomu říkám romantika. Ale pochybuju, že mi jí někdo koupí :D

 • Tomáš

  Velmi dobrý tip na Vánoce!