Hodinky byly v minulosti výsadou jenom mužů. Ženy je téměř nenosily.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Známe aktuální trendy v hodinkách. Vyberte si ty svoje

Až příchod moderní společnosti byl spojený s faktem, že ty největší výrobci začali svůj sortiment postupně rozšiřovat a oslovovat i něžnější pohlaví. A to spíše s ohledem na to, aby se hodinky staly nejenom pomocníkem při určování času, ale také stylovým módním doplňkem. A protože obliba postupně rostla, bylo jasné, že se do daného odvětví začaly postupně posouvat i známé módní značky. A ty dnes udávají hlavní trendy. Podívejme se společně na ty hlavní.

Unikátní vzhled je základ

Současné trendy v hodinkách rozhodně zapomínají na nudný a obyčejný vzhled. Hitem současné doby jsou především velké ciferníky v kulatém provedení. Dobrou ukázkou jsou například elegantní hodinky Michael Kors. Ano, právě tato značka z USA byla jednou z těch, která se také rozhodla vstoupit do světa výroby, která je splněna s tímto doplňkem. A ukazuje, že rozhodně má co nabídnout – nejenom ženám, ale i mužům.

Různých kamenů vsazených do hodinek se nebojte

Pamatujte, že hodinky jsou primárně módní záležitostí, čemuž odpovídá i jejich design. Nejenom větší a výraznější provedení, ale třeba využití různých kamenů, které jsou vsazené do hodinek, se rozhodně nebojte. Naopak i toto je současným trendem. Jistě dominují hlavně různobarevné krystaly, které dnes patří mezi skutečný hit. Nejvíce zaujmou barvy, jako je:

  • Bílá.
  • Červená.
  • Modrá.

Správnou kombinací materiálu chybu neuděláte

Je jasné, že unikátnost vzhledu hodinek často vychází také z použitého materiálu. A právě jeho zajímavé kombinace jsou dnes také velkým trendem. Jak mohou konkrétní varianty vypadat, to si lze prohlédnout v nabídce eshopu Prohodinky.cz. Pokud se podíváme na ty nejzajímavější, je to rozhodně kombinace různých barev oceli, ze které je vyrobený jak ciferník, tak řemínek. Ten však může být i ryze z přírodních materiálů, jako je pravá kůže. Ani tou nic nezkazíte, pokud se považujete za moderní ženu či dívku, která chce okouzlit.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář