Také si někdy říkáte, jaké by to bylo, kdybyste změnila svůj vzhled a vypadala jinak? Nemusí to být zase až tak složité, jak se může zdát.

avatar

Gabriela Procházková
Ve světe blogů jako ryba ve vodě.

Změňte svůj vzhled jednoduše a rychle. Poradíme, jak na to!

Pojďme si představit několik tipů, které začínají samotným oblečením. Ne vždy se musíte držet pouze svého stylu a čas od času se vyplatí jít netradiční cestou. Změnit se však musíte celá – tedy od hlavy až k patě. Kromě běžného oblečení změňte i boty, ale třeba i peněženku a koženú kabelku, kterú můžete mít z eshopu fancy.sk. Budete-li se držet právě těchto postupů, můžete si být jista tím, že vás vaše okolí téměř nepozná, a třeba vás začne i mnohem více brát.

Nezapomeňte změnit váš účes

Aby byla změna dokonalá, nabízí se možnost změnit také účes. Nutně ale není třeba navštívit svou kadeřnici, protože změnu provedete i u vás doma. Zapomeňte ale na nůžky, místo kterých si kupte clip in vlasy, které nabízí eshop nanicvlasy.sk. Jedná se svým způsobem o naprosto unikátní příčesky, které umožní během pár okamžiků dodat každé ženě zcela jiný účes. S ním souvisí také velmi snadná aplikace daných vlasů, které tak budou k nepoznání od vašich reálných. Výběr je samozřejmě bohatý a nabídne nejenom různé délky, ale i barvy. Mezi nejoblíbenější patří:

  • Blond
  • Hnědá
  • Černá

Změnit můžete i siluetu vašeho těla

A pokud toužíte po změně doslova radikální, které souvisí s tím, že nejste spokojena s některými proporcemi vašeho těla, můžete se vydat i tímto směrem V daných požadavcích vám vyhoví tým zkušených plastických chirurgů, které vám nabídne estetická chirurgie VIVAX. Jak asi jistě tušíte, tím oblíbeným zákrokem je zvětšení prsou, kdy získáte silikonové implantáty a konečně budete mít poprsí, na které budete hrdá. I to souvisí s vaší změnou, ale třeba také tím, že si dodáte ono potřebné sebevědomí, které vám možná dříve tolik chybělo. I to je důvod pro skutečnou ZMĚNU!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář