Clip in vlasy se staly během pár chvil neuvěřitelně žádané. Některé ženy je již hrdě nosí. Jiné po nich zatím touží a je jen otázka času, kdy je budou clip in vlasy zdobit. Jestli je chceš vyzkoušet, ale nevíš, co život s nimi obnáší, je tento článek přímo stvořen pro tebe. Jelikož i já jsem nad nimi neodolala a mám s nimi zkušenost, mohu ti jí předat v podobě recenze. Ta třeba “rozsekne” tvé rozhodování a budeš vědět, do čeho jdeš.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Přemýšlíš o prodloužení vlasů metodou clip in, ale bojíš se reakce okolí? Zbytečně!

Přemýšlíš o prodloužení vlasů metodou clip in, ale bojíš se reakce okolí? Zbytečně!

Vážně nikdo nic nepozná?

Přišel den D, kdy jsem vůbec poprvé použila clip in vlasy ven, když mě čekalo setkání s kámoškou. Když jsme se setkaly, vylezlo z kámošky překvapivé “ty brďo” a otázky směřující na moje nové clip in vlasy. Hned se jich musela dotknout a konstatovala, že vůbec nejde poznat, že nejsou mé. Moje nové vlasy velmi chválila a vyzvídala podrobnosti. Potěšilo mě zjištění, že vypadají opravdu věrohodně. Důkazem byla i babička, která hned na první pohled vyhrkla. “Ty jsou tvoje?”. Pochopitelně jsem přiznala barvu: “Ne babi, jsou to clip in vlasy, které jsem ke svým vlasům připnula.” Poté babi pěla chválu a posteskla si, že kdyby teď mohla být mladá, šla by do nich také. Další kladné ohlasy neustále přicházely. A to jak od rodiny, partnera, kterému se to zdá opravdu sexy a dalších známých. Ani nevíš, jak mě vše potěšilo. Mám vysněné dlouhé vlasy, sluší mi a okolí mi mé nové vlasy chválí. Jedním slovem paráda. Ovšem předtím je nutné vědět, jak s takovými novými clip in vlasy správně zacházet. Zajímá tě to? Přečti si o tom v dříve publikovaném článku Sexy hříva během pár minut, který tě informuje o této metodě prodloužení vlasů.

S clip in vlasy kamkoliv

Upřímně ze začátku jsem měla určité obavy vyjít si s clip in vlasy ven. Bylo to pochopitelné. Přeci jen to byla velká změna. Ale první návštěva “světa” s clip in vlasy to všechno spravila. Nyní je nosím opravdu kamkoliv. Clip in vlasy si na sebe vezmu na šopování, do města, na akce, diskotéky, ale klidně i na rande. Má kamarádka je nosí i do školy a taktéž s tím nemá problém. Něco jiného by bylo, kdyby se jevily jako falešné. To bych je využila možná jen na akce, kde je dostatek tmy. Ale takhle, když kamufláž nejde poznat, je nosím opravdu tam, kam chci. Hlavní je zbavit se ostychu, nabrat sebevědomí a brát clip in vlasy jako součást svého stylu. Jen díky tomu budeš kdekoliv a kdykoliv za hair hvězdu a bude z tebe čišet atraktivnost. A pak už to ostatní půjde samo.

Umění s vlásky

Vytvářet účesy s dlouhými vlasy je jedna báseň. Díky nim se dají vytvářet zajímavé vlasové kreace, které kratší vlasy tolik neumožní. Ano, zpočátku se mi stávalo, že při určitém účesu byly clip in sponky viditelné. Ale šikovné ruce a pár minut to spravilo. Přesto je řada účesů, díky nimž budeš vypadat parádně a nepůjde poznat, že máš clip in vlasy. Zajisté to chce svůj čas, aby ses naučila s nimi pracovat. Mě to také nějakou dobu trvalo, ale trpělivost přinesla své ovoce. Jakmile se s clip in vlasy zaučíš, nebude už problém s žádným účesem.

Vsaď na vylepšení

Vlasovou kreaci můžeš snadno oživit nápaditým doplňkem. Mezi skvělé ozdoby do vlasů patří barevná peříčka, která se uchycují pomocí clip in spony. K dostání jsou ve velkém množství výrazných barev, takže je vždy můžeš snadno sladit s outfitem či líčením. Do vlasů si můžeš umístit i kamínky, jenž dodají tvému účesu pořádný šmrnc a třpyt.

Klukům dlouhé vlasy přijdou sexy

Dlouhé vlasy jsou symbolem ženství a klukům přijdou fantastické. Proto z velké míry považují clip in vlasy na ženách jako skvělý nápad. V okolí jsem se ptala známých kluků, aby mi upřímně sdělili svůj názor. Vesměs to byly kladné názory a ty vážně potěší. Získala jsem i některé negativní, ale s tím se dá také počítat. Například mi jeden známý řekl, že dlouhé vlasy zjemnily můj vzhled a jsem v nich roztomilá i sexy. V jiném případě jsem získala názor, že je to zbytečnost, kterou ženy nepotřebují. Ale tomu pánové s ježkem nemohou rozumět. Sečteno a podtrženo – klukům se dlouhé vlasy líbí, přijdou jim ženské a sexy. Takže clip in vlasy získávají další plusový bod.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Hankka

  Jak clipy vybrat aby vypadaly co nejlépe na mých vlasech, dají se taky dobarvit? Nikdy jsem žádné neměla, ale láká mě to… :o )

 • Renata

  Odtud mám clip taky a jsem moc spokojená – kvalitní vlasy za rozumnou cenu.

 • Janča

  Nosím clip iny, vyhovuje mi to protože můžu účesy měnit a snadno se nandávají a vypadají přirozeně. Koupila jsem si z pravých vlasů tady http://www.clip-vlasy-levne.cz/ a moc si je chválím, můžu doporučit, kdo sháníte… :)

 • Marcii

  Tak to je fajn , oni na těch stránkách mají i doporučení na prodloužení a je to tam moc fajn. Ráda tam chodím

 • Kateřina Kratochvílová

  Tak díky, já se na to mrknu, jezdím k sestře do brna na návštěvu tak třeba bych se časem mohla dát i do prodloužení na delší dobu ne jenom na připnutí

 • Marcii

  já měla z clipinhair.cz a uplně v pohodě napřed jsem měla jen připínací ale potom jsem si je nechala prodloužit v brně a taky dobrý

 • Kateřina Kratochvílová

  Tak váhám nad stránkou odkud pořídit, když to dáš do vyhledávače tak ti vyběhne milion stránek

 • Marcii

  a váháš nad čím ? :)

 • Kateřina Kratochvílová

  Tak to taky zvažuju a koukám co se s těma vlasama dá dělat, před pár lety skoro každý poznal když si to někdo prodloužil a vypadalo to nechutně uměle, ted to ani nepoznám že to někdo má. Chtěla bych to teda jenom připnout abych si čas od času připomněla jaké je to mít dlouhé vlasy. Třeba se časem dostanu třeba ke keratinovému prodloužení

 • Lenka

  ahoj.. vlasy prodloužené pomocí keratinu vydrží hodně dlouho a posunují
  se vždycky zhruba co tři měsíce, záleží, jak rychle ti rostou vlasy. Ale
  metod je samozřejmě více, ale s těmi tě seznámí dotyčná, která ti vlasy
  bude aplikovat. Já si vlasy objednávala na clipinhair.cz a přes ně jsem
  si i vlasy nechala aplikovat. Mají salon v Brně v Řečkovicích, takže
  když mrkneš na stránky, tak tam nejdeš přesnou adresu a info, jak vše
  probíhá.

 • Marika

  Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně aplikace. Nechávala si je tady některá z vás přidělávat pomocí keratinu ? Zajímalo by mě, jak dlouho vlasy vydrží a kde jste si je nechaly aplikovat, protože o prodloužení uvažuji už dlouho a budu ráda za každou radu a doporučení :)

 • Linda

  Tady je popsaný jak připínat clip in i s videem http://www.hotstyle.cz/pripinani-clip-in-vlasu/

 • Vanda

  Díky moc, právě jsem si objednala jedny z toho obchodu co si psala tak jsem zvědavá a těším se :-)

 • Šárka11

  Jojo ty co mám jsou z lidských vlasů, je to nejlepší – můžeš barvit, natáčet, žehlit a vypadají krásně. Nasadit je určitě zvládneš, během pár minutek to máš a není to vůbec komplikovaný. Jinak na ně používám normálně balzám jako na svoje vlasy ;)

 • Vanda

  Šárko to máš ty z lidských vlasů když si je i barvila a natáčela že? Musíš se o ně nějako speciálně starat? A Zvládnu je nasadit? – jsem velká nešika na všechny tyhle věci :-D

 • Vařejková

  Mám nejlepší zkušenos s clipy z hotstyle.cz mám dvě sady, na střídačku nosím už nějakou dobu a pořád vypadají moc pěkně. Fakt jsem snima spokojená